Ζαφείρης Μελάς: «Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του και δεν θέλω να τον ενοχλώ»

08:46 - 12/02/2023

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Γιώργο Μουλά έδωσε ο Ζαφείρης Μελάς. Ο γνωστός τραγουδιστής απάντησε για τον Γιάννη Πάριο […] The post Ζαφείρης Μελάς: «Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του και δεν θέλω να τον ενοχλώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζαφείρης Μελάς: Με τον Πασχάλη Τερζή μιλάμε κάπου κάπου αλλά δεν είμαστε πολύ κοντά

«Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του και δεν θέλω να τον ενοχλώ», λέει ο Ζαφείρης Μελάς. Ο Ζαφείρης Μελάς έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Γιώργο Μουλά. Ο γνωστός τραγουδιστής απάντησε για τον Γιάννη Πάριο και τον Πασχάλη Τερζή. Τους νέους καλλιτέχνες που βγαίνουν από τηλεοπτικά προγράμματα πώς τους βλέπετε; Όλα τα παιδιά ... Περισσότερα To άρθρο Ζαφείρης Μελάς: Με τον Πασχάλη Τερζή μιλάμε κάπου κάπου αλλά δεν είμαστε πολύ κοντά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ζαφείρης Μελάς: «Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του και δεν θέλω να τον ενοχλώ»

Ο τραγουδιστής μίλησε για τον φίλο και συνάδελφό του, ο οποίος τα τελευταία χρόνια έχει αποσυρθεί από τις πίστες.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ζαφείρης Μελάς: «Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του, δεν θέλω να τον ενοχλώ

Ο Ζαφείρης Μελάς έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στις συνεργασίες του με τον Γιάννη Πάριο και τον Πασχάλη Τερζή.

Διαβάστε το στο thebest.gr

«Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του» – Συγκλονίζει ο Ζαφείρης Μελάς

Ο Ζαφείρης Μελάς έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στις συνεργασίες του με τον Γιάννη Πάριο και τον Πασχάλη Τερζή. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε στο περιοδικό «Λοιπόν» και αρχικά, αναφέρθηκε στους νέους καλλιτέχνες που βγαίνουν από τηλεοπτικά ριάλιτι. Αναφέρθηκε στον Πασχάλη Τερζή. «Μιλάμε κάπου κάπου, αλλά δεν είμαστε πολύ κοντά. Ζει το δράμα του και δεν θέλω να […] Το άρθρο «Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του» – Συγκλονίζει ο Ζαφείρης Μελάς εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ζαφείρης Μελάς: «Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του και δεν θέλω να τον ενοχλώ»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και στον δημοσιογράφο, Γιώργο Μουλά παραχώρησε ο Ζαφείρης Μελάς. Ο To άρθρο Ζαφείρης Μελάς: «Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του και δεν θέλω να τον ενοχλώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

«Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του και δεν θέλω να τον ενοχλώ»

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Γιώργο Μουλά έδωσε ο Ζαφείρης Μελάς. Ο γνωστός τραγουδιστής απάντησε για τον Γιάννη Πάριο και τον Πασχάλη Τερζή. Τους νέους καλλιτέχνες που βγαίνουν από τηλεοπτικά προγράμματα πώς τους βλέπετε; Όλα τα παιδιά ψάχνουν την τύχη τους. Καλά κάνουν, γιατί προσπαθούν να ξεκινήσουν από κάπου. Μακάρι να πάνε μπροστά. Απωθημένα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ζαφείρης Μελάς: «Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του, δεν θέλω να τον ενοχλώ»

Στους νέους καλλιτέχνες, την καριέρα του αλλά και τις συνεργασίες του με τον Γιάννη Πάριο και τον Πασχάλη Τερζή αναφέρθηκε σε συνέντευξή του ο Ζαφείρης Μελάς. Ο διάσημος τραγουδιστής Ζαφείρης Μελάς μίλησε στο περιοδικό «Λοιπόν» και αναφέρθηκε στους νέους καλλιτέχνες. Τι είχε να πει για όσους επιλέγουν τα τηλεοπτικά reality για να προωθήσουν την καριέρα τους; «Όλα τα παιδιά […] The post Ζαφείρης Μελάς: «Ο Πασχάλης Τερζής ζει το δράμα του, δεν θέλω να τον ενοχλώ» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»