Γιώργος Θεοφάνους: Η δημόσια συγγνώμη στην Ήβη Αδάμου – «Έπρεπε να σου πω τι έγινε εκείνο το βράδυ»

10:30 - 12/02/2023

Καλεσμένη στη μουσική εκπομπή του Γιώργου Θεοφάνους στο Open βρέθηκε η Ήβη Αδάμου.  Ο γνωστός συνθέτης To άρθρο Γιώργος Θεοφάνους: Η δημόσια συγγνώμη στην Ήβη Αδάμου – «Έπρεπε να σου πω τι έγινε εκείνο το βράδυ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Θεοφάνους: Η δημόσια συγγνώμη στην Ήβη Αδάμου - «Έπρεπε να σε πιάσω εκείνο το βράδυ και να σου πω τι έγινε»

O γνωστός μουσικοσυνθέτης θέλησε να της απολογηθεί για κάτι που συνέβη το 2009 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Γιώργος Θεοφάνους ζήτησε δημόσια συγγνώμη από την Ήβη Αδάμου

Στη μουσική εκπομπή του Γιώργου Θεοφάνους στο Open βρέθηκε καλεσμένη η Ήβη Αδάμου με τον γνωστό συνθέτη να μιλά για την πρώτη τους γνωριμία το 2009, όταν η Ήβη Αδάμου συμμετείχε στο X-Factor και ο ίδιος ήταν ένας εκ των κριτών.Στη μουσική εκπομπή του Γιώργου Θεοφάνους στο Open βρέθηκε καλεσμένη η Ήβη Αδάμου με τον γνωστό συνθέτη να μιλά για την πρώτη τους γνωριμία το 2009, όταν η Ήβη Αδάμου συμμετείχε στο X-Factor και ο ίδιος ήταν ένας εκ των κριτών.Ο Γιώργος Θεοφάνους μάλιστα, δεν άφησε την 15χρονη τότε Ήβη να προχωρήσει στην επόμενη φάση […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Γιώργος Θεοφάνους ζήτησε δημόσια συγγνώμη στην Ήβη Αδάμου: «Έπρεπε να σου πω τι έγινε εκείνο το βράδυ»

Δημόσια συγγνώμη από την Ήβη Αδάμου ζήτησε ο Γιώργος Θεοφάνους, στην εκπομπή «Ένα τραγούδι ακόμα». Ο λόγος ήταν ότι γνωστός […] The post Ο Γιώργος Θεοφάνους ζήτησε δημόσια συγγνώμη στην Ήβη Αδάμου: «Έπρεπε να σου πω τι έγινε εκείνο το βράδυ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιώργος Θεοφάνους σε Ήβη Αδάμου: «Θέλω να σου πω ένα δημόσιο συγγνώμη»

Πέρασαν σχεδόν 14 χρόνια από εκείνη τη βραδιά που ο Γιώργος Θεοφάνους επέλεξε τη Νίνι Σερμαντίνι αντί για την Ήβη Αδάμου στο X Factor. Έχοντας τώρα την Ήβη Αδάμου μπροστά του στην εκπομπή του «Ένα τραγούδι ακόμα», ο γνωστός μουσικοσυνθέτης θέλησε να της ζητήσει δημόσια συγγνώμη, όχι για την απόφασή του, αλλά γιατί ποτέ δεν […] The post Γιώργος Θεοφάνους σε Ήβη Αδάμου: «Θέλω να σου πω ένα δημόσιο συγγνώμη» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»