Δημήτρης Σκαρμούτσος: «Δεν θα έκανα ξανά το MasterChef, ούτε σαν γκεστ θα πήγαινα»

15:56 - 12/02/2023

Στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται» και τον Σπύρο Ραφαήλ Κεραμίδα έδωσε συνέντευξη ο Δημήτρης Σκαρμούτσος. Ο γνωστός σεφ μίλησε, μεταξύ […] The post Δημήτρης Σκαρμούτσος: «Δεν θα έκανα ξανά το MasterChef, ούτε σαν γκεστ θα πήγαινα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σκαρμούτσος: «Δεν θα έκανα ξανά το MasterChef, ούτε σαν γκεστ»

Ο διάσημος σεφ Δημήτρης Σκαρμούτσος μίλησε για το MasterChef και την παρουσία του στην τηλεόραση.

Διαβάστε το στο in.gr

Δημήτρης Σκαρμούτσος: «Δεν θα έκανα ξανά το MasterChef, ούτε σαν guest»

Δημήτρης Σκαρμούτσος: Ο γνωστός σεφ αποκαλύπτει ότι δεν επιθυμεί να επιστρέψει στο MasterChef, ούτε καν ως καλεσμένοςΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Δημήτρης Σκαρμούτσος: «Το MasterChef δεν θα το έκανα ξανά, ούτε σαν guest θα πήγαινα»

Ο Δημήτρης Σκαρμούτσος έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται» και μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη συμμετοχή του στο MasterChef ενώ τόνισε πως δεν θα πήγαινε ξανά, ούτε καν σαν guest. «Η εκπομπή “Γειτονιές στο πιάτο” είναι μια εκπομπή που αγαπώ πολύ γιατί πάντα έβλεπα την τηλεόραση σαν παιδική χαρά. Οι γονείς μου στεναχωρήθηκαν όταν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δημήτρης Σκαρμούτσος: «Δεν θα έκανα ξανά το MasterChef, ούτε σαν γκεστ θα πήγαινα»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται» και στον δημοσιογράφο, Σπύρο Ραφαήλ Κεραμίδα παραχώρησε ο Δημήτρης Σκαρμούτσος. To άρθρο Δημήτρης Σκαρμούτσος: «Δεν θα έκανα ξανά το MasterChef, ούτε σαν γκεστ θα πήγαινα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»