Γιάννης Αϊβάζης: «Θυμάμαι τις παρακεντήσεις που μου έκαναν και ούρλιαζα, τους γονείς μου να κλαίνε»

10:08 - 13/02/2023

Συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε ο Γιάννης Αϊβάζης. Ο ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για την […] The post Γιάννης Αϊβάζης: «Θυμάμαι τις παρακεντήσεις που μου έκαναν και ούρλιαζα, τους γονείς μου να κλαίνε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοκάρει ο Γιάννης Αϊβάζης: «Ήμουν 6 χρονών όταν πέρασα καρκίνο – Θυμάμαι ακόμα τις παρακεντήσεις που μου έκαναν και ούρλιαζα»

Για την μάχη του με τον καρκίνο όταν ήταν μικρό παιδί, μίλησε ο Γιάννης Αϊβάζης, σε συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη.Για την μάχη του με τον καρκίνο όταν ήταν μικρό παιδί, μίλησε ο Γιάννης Αϊβάζης, σε συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη.«Η ταινία “Άβυσσος” πάει πάρα πολύ καλά στο εξωτερικό, ήδη έχουμε πάρει 12 βραβεία από κορυφαία φεστιβάλ. Συμμετείχα σε μια ταινία στην Αγγλία. Είναι άλλα τα μεγέθη εκεί, χωρίς να θέλω να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Αϊβάζης: "Θυμάμαι τις παρακεντήσεις που μου έκαναν και ούρλιαζα, τους γονείς μου να κλαίνε"

"Ήμουν έξι χρονών όταν πέρασα καρκίνο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Γιάννης Αϊβάζης: «Ήμουν έξι ετών όταν πέρασα καρκίνο. Θυμάμαι της παρακεντήσεις που μου έκαναν και ούρλιαζα»

Mια συγκινητική εξομολόγησή για τον καρκίνο που πέρασε στα έξι του χρόνια έκανε ο Γιάννης Αϊβάζης στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη. Ο Γιάννης Αϊβάζης μίλησε για το δύσκολο κεφάλαιο του καρκίνου τον οποίο κλήθηκε να αντιμετωπίσει αναφέροντας: «Ήμουν έξι ετών όταν πέρασα καρκίνο. Θυμάμαι της παρακεντήσεις που μου κάνανε και ούρλιαζα. Θυμάμαι τους γονείς […] The post Γιάννης Αϊβάζης: «Ήμουν έξι ετών όταν πέρασα καρκίνο. Θυμάμαι της παρακεντήσεις που μου έκαναν και ούρλιαζα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr

Γιάννης Αϊβάζης: «Πέρασα καρκίνο στα 6-Θυμάμαι τις παρακεντήσεις που μου κάνανε και ούρλιαζα»

«Θυμάμαι τους γονείς μου να κλαίνε. Θυμάμαι τη μητέρα μου να είναι συνέχεια από πάνω μου κι εγώ να τους λέω ότι όλα είναι καλά. Τα πάντα θυμάμαι. Είμαι από τους τυχερούς ανθρώπους που το ξεπέρασα.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»