Γιάννης Σπαλιάρας: «Πήγα στο Survivor για να ξεφύγω από το πένθος»

13:08 - 13/02/2023

Ο Γιάννης Σπαλιάρας μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Το γνωστό μοντέλο και ηθοποιός αναφέρθηκε στη συμμετοχή του […] The post Γιάννης Σπαλιάρας: «Πήγα στο Survivor για να ξεφύγω από το πένθος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Σπαλιάρας: «Πήγα στο Survivor για να ξεφύγω από το πένθος»

«Χρειαζόμουν χρήματα, η μητέρα μου με ώθησε σε αυτό» εξομολογείται ο Γιάννης Σπαλιάρας για τη συμμετοχή του στο Survivor το 2017.

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκινεί ο Γιάννης Σπαλιάρας: «Πήγα στο Survivor για να ξεφύγω από το πένθος»

O Γιάννης Σπαλιάρας σχολίασε τη συμμετοχή στο Survivor του 2017 αλλά και όσα συμβαίνουν στο φετινό Survivor All Star.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιάννης Σπαλιάρας: «Πήγα στο Survivor για να ξεφύγω από το πένθος»

Γιάννης Σπαλιάρας: Ο Γιάννης Σπαλιάρας μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Το γνωστό μοντέλο και ηθοποιός αναφέρθηκε στη συμμετοχή του στο Survivor το 2017, την απώλεια του πατέρα του αλλά και τις πρόσφατες εξελίξεις στο reality επιβίωσης. «Αισθάνομαι έντονα την απουσία του πατέρα μου, όταν μου συμβαίνει κάτι σημαντικό, είτε πολύ ευχάριστό, είτε […] Το άρθρο Γιάννης Σπαλιάρας: «Πήγα στο Survivor για να ξεφύγω από το πένθος» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Γιάννης Σπαλιάρας: "Πήγα στο Survivor για να ξεφύγω από το πένθος"

"Χρειαζόμουν χρήματα, η μητέρα μου με ώθησε σε αυτό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»