Η Αγγελική Δαλιάνη εξομολογείται: «Ήταν η πιο δύσκολη περίοδος της ζωής μου»

13:50 - 13/02/2023

Καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» βρέθηκε η Αγγελική Δαλιάνη. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στη Μπέττυ Μαγγίρα και τον Δημήτρη […] The post Η Αγγελική Δαλιάνη εξομολογείται: «Ήταν η πιο δύσκολη περίοδος της ζωής μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Δαλιάνη για την πρόωρη γέννηση του γιου της: «Με τάραξε, ήταν η πιο δύσκολη περίοδος της ζωής μου»

Στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωιάτικα» βρέθηκε καλεσμένη η Αγγελική Δαλιάνη την Δευτέρα 13/2. Η γνωστή ηθοποιός To άρθρο Αγγελική Δαλιάνη για την πρόωρη γέννηση του γιου της: «Με τάραξε, ήταν η πιο δύσκολη περίοδος της ζωής μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αγγελική Δαλιάνη: "Ήταν η πιο δύσκολη περίοδος της ζωής μου"

"Με τάραξε. Πολύ άγχος, πολλή πίεση"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Αγγελική Δαλιάνη: «Ήταν η πιο δύσκολη στιγμή της ζωής μου»

Η ηθοποιός Αγγελική Δαλιάνη υποδύεται φέτος την Αλεξάνδρα στη σειρά «Η δική μας οικογένεια». Με αφορμή τη συμμετοχή της στη σειρά μίλησε για τη μεγάλη δημοσιότητα που είχε λάβει πρωταγωνιστούσε στη «Μαρία, η άσχημη», τη γνωριμία της με τον Μάνο Παπαγιάννη και τα παιδιά τους. Η Αγγελική Δαλιάνη μιλά για τη σειρά «Μαρία, η άσχημη» […] The post Αγγελική Δαλιάνη: «Ήταν η πιο δύσκολη στιγμή της ζωής μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»