Μαρία Αντωνά: Η αποκάλυψη για την παρενόχληση από γνωστό τραγουδιστή

10:50 - 14/02/2023

Με αφορμή την εξομολόγηση της Κατιάνας Μπαλανίκα για παρενόχληση που είχε δεχτεί και αμύνθηκε, η Μαρία Αντωνά προχώρησε σε μια αποκάλυψη. Η Μαρία Αντωνά δήλωσε ότι στο παρελθόν της είχε τύχει να τη «χουφτώσει» γνωστός τραγουδιστής. «Μου έχει τύχει όταν ήμουν παιδάκι και ξεκινήσαμε με τις φίλες μου να βγαίνουμε το πρώτο χρονικό διάστημα που […] The post Μαρία Αντωνά: Η αποκάλυψη για την παρενόχληση από γνωστό τραγουδιστή appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Αντωνά: «Δέχθηκα παρενόχληση από πολύ γνωστό τραγουδιστή»

Έμειναν όλοι άφωνοι

Διαβάστε το στο in.gr

H Μαρία Αντωνά αποκάλυψε ότι την έχει παρενοχλήσει γνωστός τραγουδιστής

Η Μαρία Αντωνά το πρωί της Τρίτης, μέσα από την εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα», με αφορμή το περιστατικό παρενόχλησης που αφηγήθηκε σε συνέντευξή της η Κατιάνα Μπαλανίκα, αποκάλυψε την παρενόχληση που είχε δεχτεί στο παρελθόν από γνωστό τραγουδιστή. «Εμένα μου έχει τύχει, όταν ήμουν παιδάκι και ξεκινήσαμε με τις φίλες μου να βγαίνουμε στα club, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Αντωνά: «Δέχθηκα παρενόχληση από πολύ γνωστό τραγουδιστή»

Η Μαρία Αντωνά, με αφορμή το περιστατικό παρενόχλησης που αφηγήθηκε σε συνέντευξή της η Κατιάνα Μπαλανίκα, αποκάλυψε στον αέρα του […] The post Μαρία Αντωνά: «Δέχθηκα παρενόχληση από πολύ γνωστό τραγουδιστή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μαρία Αντωνά: Η αποκάλυψη για την παρενόχληση που δέχτηκε από γνωστό τραγουδιστή

Με αφορμή την εξομολόγηση της Κατιάνας Μπαλανίκα για παρενόχληση που είχε δεχτεί σε μικρότερη ηλικία και To άρθρο Μαρία Αντωνά: Η αποκάλυψη για την παρενόχληση που δέχτηκε από γνωστό τραγουδιστή δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Συγκλονίζει Ελληνίδα παρουσιάστρια: «Δέχθηκα παρενόχληση από πολύ γνωστό τραγουδιστή»

Σε μια προσωπική εξομολόγηση προχώρησε η Μαρία Αντωνά, μέσα από την εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Συγκεκριμένα, με αφορμή την εξομολόγηση της Κατιάνας Μπαλανίκα για παρενόχληση που είχε δεχτεί σε μικρότερη ηλικία και τον τρόπο που αντέδρασε, η Μαρία Αντωνά αναφέρθηκε σε μια δική της εμπειρία παρενόχλησης από γνωστό τραγουδιστή. Η εξομολόγηση της Μαρίας Αντωνά «Μου […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μαρία Αντωνά: "Δέχθηκα παρενόχληση από πολύ γνωστό τραγουδιστή"

Άφωνη η Μπέττυ Μαγγίρα από το περιστατικό που διηγήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»