Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Η άρνηση να μιλήσει για τη Μαρία Κίτσου – «Άλλη ερώτηση»

09:46 - 15/02/2023

Πρεμιέρα έκανε το βράδυ της Τρίτης 14/2 η παράσταση «Μεταμέλισσες» στο Γυάλινο Μουσικό Θέατρο, με τους To άρθρο Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Η άρνηση να μιλήσει για τη Μαρία Κίτσου – «Άλλη ερώτηση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Η αντίδρασή του σε ερώτηση για τη Μαρία Κίτσου – «Άλλη ερώτηση»

Πρεμιέρα έκανε στο Γυάλινο Μουσικό Θέατρο η μουσική παράσταση «μεταΜέλισσες». Ο Δημήτρης Γκοτσόπουλος, η Αναστασία Μουτσάτσου και ο Alex Sid […] The post Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Η αντίδρασή του σε ερώτηση για τη Μαρία Κίτσου – «Άλλη ερώτηση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Δημήτρης Γκοτσόπουλος: «Ελπίζω σε κάθε μία εκπομπή να μιλήσετε για τους καλλιτέχνες»

Δημήτρης Γκοτσόπουλος: «Χρειάζεται να συζητήσουν με τους καλλιτέχνες υπεύθυνοι άνθρωποι γιατί επηρεάζεται όλος ο κλάδος».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Πώς αντέδρασε όταν τον ρώτησαν για τη Μαρία Κίτσου

Πρεμιέρα έκανε το βράδυ της Τρίτης 14/2 στο Γυάλινο Μουσικό Θέατρο η μουσική παράσταση «μεταΜέλισσες, στην οποία ο Δημήτρης Γκοτσόπουλος, η Αναστασία Μουτσάτσου και ο Alex Sid ερμηνεύουν αγαπημένα τραγούδια που συντρόφευσαν τους τρεις κύκλους των «Άγριων Μελισσών». “Ηθοποιός είμαι, δεν είμαι τραγουδιστής. Με προσκάλεσαν τα παιδιά και είναι μεγάλη μου χαρά”, τόνισε ο Δημήτρης […] The post Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Πώς αντέδρασε όταν τον ρώτησαν για τη Μαρία Κίτσου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»