Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έκανα πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, ήταν “κίτρινα” και ήθελα τηλεθέαση»

10:14 - 15/02/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό έδωσε ο Κώστας Χαρδαβέλλας. Ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής απάντησε με […] The post Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έκανα πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, ήταν “κίτρινα” και ήθελα τηλεθέαση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έχω κάνει πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, ήταν “κίτρινα” και ήθελα τηλεθέαση»

«Έχουν έρθει να μου κάνουν συνέντευξη χωρίς να ξέρουν ποιον έχουν απέναντί τους» επισήμανε - Δείτε το βίντεο με τη συνέντευξή του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: Έχω κάνει πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, γιατί ήταν «κίτρινα» αλλά ήθελα την τηλεθέαση

Το «MEGA Καλημέρα» και ο Κώστας Τσουρός συνάντησαν τον Κώστα Χαρδαβέλλα για μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη. Ο δημοσιογράφος και παρουσιαστής, μίλησε μεταξύ άλλων για την απώλεια των γονιών όταν ήταν παιδί, για την εποχή που ένιωθε «Βουγιουκλάκη», αλλά και για όσα έκανε στην τηλεόραση και έχει μετανιώσει. Επιπλέον, αναφέρθηκε και στο νέο μοντέλο της τηλεόρασης που συνδυάζει την ψυχαγωγία με την ενημέρωση. «Η μίξη ψυχαγωγίας και ενημέρωσης έχει ενδιαφέρον, αρκεί να ξέρουν τη δημοσιογραφία. Έχουν έρθει να μου κάνουν συνέντευξη χωρίς να ξέρουν ποιον έχουν απέναντί τους, δεν ήξεραν τους ”Ρεπόρτερς”», είπε αρχικά ο Κώστας Χαρδαβέλας. Είχα καλύψει δημοσιογραφικά 30 πολέμους, σταμάτησα ότ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έκανα πράγματα για τα οποία ντρέπομαι»

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» μίλησε ο Κώστας Χαρδαβέλλας, ο οποίος ανέφερε μεταξύ άλλων πως έχει κάνει πράγματα στην τηλεόραση για τα οποία ντρέπεται. «Η μίξη ψυχαγωγίας και ενημέρωσης έχει ενδιαφέρον, αρκεί να ξέρουν τη δημοσιογραφία. Έχουν έρθει να μου κάνουν συνέντευξη χωρίς να ξέρουν ποιον έχουν απέναντί τους, δεν ήξεραν τους ”Ρεπόρτερς”. Είχα καλύψει δημοσιογραφικά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έκανα πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, ήταν κίτρινα και ήθελα τηλεθέαση»

Ο Κώστας Χαρδαβέλλας μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό και εκεί ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής απάντησε με ειλικρίνεια πως έχει κάνει πράγματα στην τηλεόραση για τα οποία ντρέπεται. Ο Κώστας Χαρδαβέλλας μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό και εκεί ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής απάντησε με ειλικρίνεια πως έχει κάνει πράγματα στην τηλεόραση για τα οποία ντρέπεται. «Η μίξη ψυχαγωγίας και ενημέρωσης έχει ενδιαφέρον, αρκεί να ξέρουν τη δημοσιογραφία. Έχουν έρθει να μου κάνουν συνέντευξη χωρίς να ξέρουν ποιον έχουν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έκανα πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, ήταν “κίτρινα” και ήθελα τηλεθέαση»

«Είχα καλύψει δημοσιογραφικά 30 πολέμους, σταμάτησα όταν γεννήθηκε ο γιος μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έκανα πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, ήταν “κίτρινα” και ήθελα τηλεθέαση»

«Είχα καλύψει δημοσιογραφικά 30 πολέμους, σταμάτησα όταν γεννήθηκε ο γιος μου» Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό έδωσε ο Κώστας Χαρδαβέλλας. Ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής απάντησε με ειλικρίνεια πως έχει κάνει πράγματα στην τηλεόραση για τα οποία ντρέπεται. «Η μίξη ψυχαγωγίας και ενημέρωσης έχει ενδιαφέρον, αρκεί να ξέρουν τη δημοσιογραφία. Έχουν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: "Έχω κάνει πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, ήταν “κίτρινα” και ήθελα τηλεθέαση"

"Έχουν έρθει να μου κάνουν συνέντευξη χωρίς να ξέρουν ποιον έχουν απέναντί τους"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έχω κάνει πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, γιατί ήταν “κίτρινα”»

O Κώστας Χαρδαβέλλας μίλησε στην κάμερα του Mega Καλημέρα και στον Κώστα Τσουρό και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην απώλεια του πατέρα του, όταν ήταν 2 μηνών και στης μητέρας του όταν ήταν 5 ετών. «Η μίξη ψυχαγωγίας και ενημέρωσης έχει ενδιαφέρον, αρκεί οι παρουσιαστές να ξέρουν τη δημοσιογραφία. Έχουν έρθει να μου κάνουν συνέντευξη χωρίς […] The post Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έχω κάνει πράγματα για τα οποία ντρέπομαι, γιατί ήταν “κίτρινα”» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»