Ηλίας Ψινάκης: «Έβγαλα την εκπομπή «Ήμουν κι εγώ στο κότερο» από ένα σκάνδαλο με Ρουβά, Λαζόπουλο και κάτι πολίστες»

11:30 - 15/02/2023

Ο Ηλίας Ψινάκης μίλησε στο Breakfast@star και στον δημοσιογράφο Στέλιο Δρουμαλιά για τις προτάσεις που είχε παλιότερα για late night […] The post Ηλίας Ψινάκης: «Έβγαλα την εκπομπή «Ήμουν κι εγώ στο κότερο» από ένα σκάνδαλο με Ρουβά, Λαζόπουλο και κάτι πολίστες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ψινάκης: Είχα θράσος να βγάλω το «Ήμουν κι εγώ στο κότερο» – Ήταν από ένα σκάνδαλο που έχει γίνει με ένα σκάφος

Στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@star» παραχώρησε συνέντευξη ο Ηλίας Ψινάκης και αναφέρθηκε στις προτάσεις που είχε δεχθεί παλαιότερα προκειμένου να παρουσιάσει late night εκπομπή, την εκπομπή που είχε κοπεί αλλά και το «Ήμουν κι εγώ στο κότερο». «Υπήρχαν και παλιότερα σκέψεις για late night και μάλιστα στο Mega με τον Καλημέρη. Ήταν να κάνουμε μία με τον Καλημέρη και τον Λαζόπουλο κι ότι ήμασταν και καλά στο σπίτι μας. Μου είχε πει κι ο Μουρατίδης για κάτι αντίστοιχο. Τελικά έκατσε με την Αννίτα» είπε ο Ηλίας Ψινάκης. «Είχα το θράσος να βγάλω την εκπομπή “Ήμουν κι εγώ στο κότερο” γιατί ήταν από ένα σκάνδαλο που έχει γίνει με ένα σκάφος στην Μύκονο με τον Σάκη Ρουβά, τον Λάκη Λαζόπουλο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ηλίας Ψινάκης: «Έβγαλα την εκπομπή “Ήμουν κι εγώ στο κότερο” από ένα σκάνδαλο με Ρουβά, Λαζόπουλο και κάτι πολίστες»

Για τις προτάσεις που είχε παλιότερα για late night εκπομπές, αλλά και την εκπομπή του που είχε κοπεί, μίλησε ο Ηλίας Ψινάκης στο Breakfast@star και στον δημοσιογράφο Στέλιο Δρουμαλιά.Για τις προτάσεις που είχε παλιότερα για late night εκπομπές, αλλά και την εκπομπή του που είχε κοπεί, μίλησε ο Ηλίας Ψινάκης στο Breakfast@star και στον δημοσιογράφο Στέλιο Δρουμαλιά.«Υπήρχαν και παλιότερα σκέψεις για late night και μάλιστα στο Mega με τον Καλημέρη. Ήταν να κάνουμε μία με τον Καλημέρη και τον Λαζόπουλο κι ότι ήμασταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»