Βάσια Τριφύλλη: «Είχα δυο εγκυμοσύνες που δεν τις ήθελα και έκανα έκτρωση»

15:44 - 20/02/2023

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Ανδρέα Θεοδώρου έδωσε η Βάσια Τριφύλλη. Η ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για τις […]

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάσια Τριφύλλη: Είχα δυο εγκυμοσύνες που δεν τις ήθελα και έκανα έκτρωση

Η Βάσια Τριφύλλη παραχώρησε συνέντευξη στο Λοιπόν και στον Ανδρέα Θεοδώρου και μίλησε μεταξύ άλλων για τις δύο εγκυμοσύνες που τερμάτισε. Είχατε κάποια εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε; Είχα δυο εγκυμοσύνες που δεν τις ήθελα και έκανα έκτρωση. Τι ονειρεύεστε για το μέλλον; Να ζήσω λίγο παραπάνω, να δω την κόρη μου ευτυχισμένη και τον εγγονό ... Περισσότερα To άρθρο Βάσια Τριφύλλη: Είχα δυο εγκυμοσύνες που δεν τις ήθελα και έκανα έκτρωση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βάσια Τριφύλλη: «Είχα δύο εγκυμοσύνες αλλά…»

Η αποκάλυψη από την Βάσια Τριφύλλη για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλονίζει η Βάσια Τριφύλλη: «Είχα δύο εγκυμοσύνες αλλά…»

Η Βάσια Τριφύλλη έδωσε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη, στο περιοδικό «Λοιπόν» και αναφέρθηκε στις δύσκολες που αντιμετώπισε όταν ήταν νέα. Η γνωστή ηθοποιός, πρόσφατα μίλησε για τον Πέτρος Φιλιππίδης και την συμπάθεια που έχει προς το πρόσωπο του, αναφέρθηκε σε δύο εγκυμοσύνες που δεν ήθελε και τις οποίες τερμάτισε, αλλά και στον δημοφιλή […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»