Γιώργος Χρυσοστόμου: «Με κυνηγάνε οι δαίμονές μου, χρειάστηκα τη βοήθεια ειδικού»

00:20 - 21/02/2023

Ο Γιώργος Χρυσοστόμου βρέθηκε καλεσμένος στο The 2night show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Ο παρουσιαστής δεν To άρθρο Γιώργος Χρυσοστόμου: «Με κυνηγάνε οι δαίμονές μου, χρειάστηκα τη βοήθεια ειδικού» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Χρυσοστόμου: Παλεύω συνεχώς με τους δαίμονές μου, παίζουμε… τένις

Στο «The 2Night Show» της Δευτέρας (20/2), ο Γρηγόρης Αρναούτογλου φιλοξένησε τον Γιώργο Χρυσοστόμου. Ο ηθοποιός μίλησε για τις προσωπικές του «μάχες», αλλά και για την καριέρα του στην υποκριτική, ενώ μοιράστηκε στιγμές από τα χρόνια του στη Ρόδο και αναφέρθηκε στα οικονομικά «ζόρια» που αντιμετώπισε. Ο Γιώργος Χρυσοστόμου ανέφερε πως το γεγονός πως πήρε το βραβείο Χορν του άλλαξε τη ζωή και τόνισε πως σε όλη τη διάρκεια της πορείας του ως ηθοποιός… αντιστέκεται στο ρόλο του «ωραίου» άντρα προκειμένου να κάνει ρόλους που τον εξιτάρουν περισσότερο. Έπειτα στάθηκε στον προσωπικό του «δαίμονα» και την εσωτερική «μάχη» που δίνει. «Είναι μια μάχη που έχω αποδεχτεί πώς θα υπάρχει και εγώ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Εξομολόγηση Χρυσοστόμου: Δεν του αντιστέκομαι του δαίμονα, απλά συνομιλώ- Φυσικά χρειάστηκα και βοήθεια

Ο Γιώργος Χρυσοστόμου βρέθηκε καλεσμένος στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μεταξύ άλλων ο ηθοποιός μίλησε για την ψυχολογική βοήθεια που έχει ζητήσει.Ο Γιώργος Χρυσοστόμου βρέθηκε καλεσμένος στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μεταξύ άλλων ο ηθοποιός μίλησε για την ψυχολογική βοήθεια που έχει ζητήσει.«Είναι μια μάχη που έχω αποδεχθεί ότι θα υπάρχει και θα πρέπει να είμαι πιο δυνατός. Μέχρι τώρα έφαγα χρόνο και κουράστηκα ψυχικά να λέω γιατί να υπάρχει αυτός ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Χρυσοστόμου: «Δεν είχα ταμπού, μου έλεγαν μην τα λες αυτά στην τηλεόραση»

Ο Γιώργος Χρυσοστόμου βρέθηκε καλεσμένος στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την ψυχολογική βοήθεια που […] The post Γιώργος Χρυσοστόμου: «Δεν είχα ταμπού, μου έλεγαν μην τα λες αυτά στην τηλεόραση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιώργος Χρυσοστόμου: «Οι δαίμονές μου με κυνηγάνε, κάνουν έναν κύκλο γύρω μου»

Ο Γιώργος Χρυσοστόμου βρέθηκε καλεσμένος στο «The 2night Show» και αποκάλυψε πως πήρε την απόφαση να ασχοληθεί με την υποκριτική, αλλά και τη μάχη του με τους εσωτερικούς του δαίμονες.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»