Μιχάλης Ιατρόπουλος για Βανδή – Μπισμπίκη: «Πίσω όλοι, αφήστε τους ήσυχους να χαρούν τον έρωτά τους»

08:32 - 21/02/2023

Ο Μιχάλης Ιατρόπουλος μίλησε στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών για τις κινητοποιήσεις των ηθοποιών, αλλά και για τους Δέσποινα Βανδή […] The post Μιχάλης Ιατρόπουλος για Βανδή – Μπισμπίκη: «Πίσω όλοι, αφήστε τους ήσυχους να χαρούν τον έρωτά τους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιατρόπουλος για Βανδή - Μπισμπίκη: «Πίσω όλοι, αφήστε τους να χαρούν τον έρωτά τους»

«Να κοιτάνε την καμπούρα τους» τόνισε ο ηθοποιός - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μιχάλης Ιατρόπουλος για Βανδή – Μπισμπίκη: «Πίσω όλοι, αφήστε τους ήσυχους να χαρούν τον έρωτά τους»

Για τις κινητοποιήσεις των ηθοποιών, αλλά και για τους Δέσποινα Βανδή και Βασίλη Μπισμπίκη, μίλησε ο Μιχάλης Ιατρόπουλος στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών.Για τις κινητοποιήσεις των ηθοποιών, αλλά και για τους Δέσποινα Βανδή και Βασίλη Μπισμπίκη, μίλησε ο Μιχάλης Ιατρόπουλος στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών.«Αυτά γίνονται μόνο στην Ελλάδα, δεν γίνονται πουθενά αλλού. Νομίζω ότι θα δικαιωθεί το θέμα μας και από το κράτος, αλλά και από τους ανθρώπους. Στη συνείδηση του κόσμου εμείς είμαστε αγαπητά πρόσωπα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μιχάλης Ιατρόπουλος για Βανδή – Μπισμπίκη: «Πίσω όλοι, αφήστε τους ήσυχους να χαρούν τον έρωτά τους»

Στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών έκανε δηλώσεις ο Μιχάλης Ιατρόπουλος το βράδυ της Δευτέρας 21/.2. Ο To άρθρο Μιχάλης Ιατρόπουλος για Βανδή – Μπισμπίκη: «Πίσω όλοι, αφήστε τους ήσυχους να χαρούν τον έρωτά τους» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ιατρόπουλος για Βανδή - Μπισμπίκη: "Πίσω όλοι, αφήστε τους ήσυχους να χαρούν τον έρωτά τους"

"Μόνο θετικά έχω να πω για δύο ανθρώπους που αγαπιούνται"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μιχάλης Ιατρόπουλος για Βανδή – Μπισμπίκη: «Να γουστάρουν και να ευχαριστηθούν τον έρωτά τους. Πίσω όλοι»

Πολλά σχόλια έχουν δημιουργηθεί γύρω από τη Δέσποινα Βανδή και τον Βασίλη Μπισμπίκη, για το γεγονός ότι ζουν τον έρωτά τους χωρίς να νοιάζονται για τα αδιάκριτα βλέμματα και τα βίντεο ή τις φωτογραφίες που μπορεί να κυκλοφορήσουν από διάφορες εμφανίσεις τους. Το βίντεο, με τον ηθοποιό να ανεβαίνει στην πίστα του Έναστρον, να χορεύει […] The post Μιχάλης Ιατρόπουλος για Βανδή – Μπισμπίκη: «Να γουστάρουν και να ευχαριστηθούν τον έρωτά τους. Πίσω όλοι» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»