Μαρία Αντωνά για Καρολίνα: «Μιλάει για εγκράτεια, ποιος η Καρολίνα»

10:56 - 21/02/2023

Τη συνέντευξη που έδωσε η Καρολίνα Ζακλίν Καλύβα στον Νίκο Μουτσινά σχολίασε η παρέα του «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Η Μαρία […] The post Μαρία Αντωνά για Καρολίνα: «Μιλάει για εγκράτεια, ποιος η Καρολίνα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Αντωνά: «Μιλάει για εγκράτεια; Ποιος... η Καρολίνα»

«Σφάζει» με το γάντι την Καρολίνα η Μαρία Αντωνά - «Παίζει ρόλο η Καρολίνα»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρία Αντωνά: «Μιλάει για εγκράτεια, ποιος η Καρολίνα Καλύβα;»

Καλεσμένη στο «Καλό Μεσημεράκι» ήταν την Δευτέρα 21/2 η Καρολίνα Καλύβα, η οποία σχολίασε μεταξύ άλλων τα όσα συνέβησαν ανάμεσα στην Ελευθερία Ελευθερίου και τον Μάριο Πρίαμο, τονίζοντας πως η στάση της τραγουδίστριας δεν ήταν σωστή. Η Μαρία Αντωνά, με αφορμή το περιστατικό ανάμεσα στην Ελευθερία Ελευθερίου και τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη στο επεισόδιο της […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Αντωνά: «Μου έπεσαν τα μαλλιά! Μιλάει για εγκράτεια, ποιος η Καρολίνα Καλύβα»

Καλεσμένη στην εκπομπή του Νίκου Μουτσινα, «Καλό Μεσημεράκι» βρέθηκε την Δευτέρα 21/2 η Καρολίνα Ζακλίν Καλύβα To άρθρο Μαρία Αντωνά: «Μου έπεσαν τα μαλλιά! Μιλάει για εγκράτεια, ποιος η Καρολίνα Καλύβα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση