Γιάννης Πλούταρχος: Η απάντηση στον Σπύρο Παπαδόπουλο – «Δεν έχω κοροϊδέψει ποτέ κανέναν»

13:06 - 21/02/2023

Τη δική του απάντηση σε όσα είπε ο Σπύρος Παπαδόπουλος σε συνέντευξη που έδωσε το απόγευμα To άρθρο Γιάννης Πλούταρχος: Η απάντηση στον Σπύρο Παπαδόπουλο – «Δεν έχω κοροϊδέψει ποτέ κανέναν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Πλούταρχος για Σπύρο Παπαδόπουλο: «Δεν κορόιδεψα κανέναν»

Τη δική του απάντηση στα όσα ισχυρίστηκε ο Σπύρος Παπαδόπουλος πρόσφατα έδωσε ο Γιάννης Πλούταρχος. Πριν από μερικές μέρες, μιλώντας στην εκπομπή Τετ α Τετ με τον Τάσο Τρύφωνος στην κυπριακή τηλεόραση, ο Σπύρος Παπαδόπουλος είχε αποκαλύψει γιατί ποτέ δεν είχε καλέσει τον Γιάννη Πλούταρχο στην εκπομπή «Στην υγειά μας ρε παιδιά». «Δεν είχε γίνει ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Πλούταρχος για Σπύρο Παπαδόπουλο: «Δεν κορόιδεψα κανέναν» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννης Πλούταρχος απαντά στον Σπύρο Παπαδόπουλο: «Δεν έχω κοροϊδέψει ποτέ κανέναν»

Ο Σπύρος Παπαδόπουλος μιλώντας στον Τάσο Τρύφωνος...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιάννης Πλούταρχος: Η απάντηση στον Σπύρο Παπαδόπουλο για το κόψιμο από το «Στην υγειά μας»

«Αυτό που μπορώ να πω...»

Διαβάστε το στο in.gr

Η απάντηση του Γιάννη Πλούταρχου στον Σπύρο Παπαδόπουλο: «Δεν έχω κοροϊδέψει ποτέ και κανέναν» (vid)

Την απάντησή του στον Σπύρο Παπαδόπουλο έδωσε ο Γιάννης Πλούταρχος όταν ο ηθοποιός αποκάλυψε τον λόγο που τον είχε «κόψει» από την εκπομπή «Στην υγειά μας».

Διαβάστε το στο Gazzetta

Γιάννης Πλούταρχος σε Σπύρο Παπαδόπουλο – «Δεν έχω κοροϊδέψει ποτέ κανέναν»

Την απάντησή του στον Σπύρο Παπαδόπουλο, έδωσε ο Γιάννης Πλούταρχος μέσα από την εκπομπή «Πρωινό» του ΑΝΤ1. Ο τραγουδιστής τοποθετήθηκε μετά τις δηλώσεις του Παπαδόπουλου στη συνέντευξή του στον Τάσο Τρύφωνος στον Alpha Κύπρου. Ο παρουσιαστής ανέφερε στο «Τετ-α-τετ» ότι «έκοψε» τον τραγουδιστή από το «Στην υγειά μας», επειδή «κορόιδευε έναν συνεργάτη του» και συγκεκριμένα τον συνθέτη Σταύρο Κουγιουμτζή. «Έγινε κάτι με τον Σταύρο Κουγιουμτζή. Ήταν να έρθει, τον κορόιδευε, θύμωσα πολύ και είπα “δεν μπορείς να κάνεις στον Σταύρο Κουγιουμτζή αυτή την κασκαρίκα”. Τον είχε ζητήσει ο Σταύρος, είπε βεβαίως και μετά εξαφανίστηκε» ανέφερε συγκεκριμένα ο Σπύρος Παπαδόπουλος. Από την πλευρά του, ο Γι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Πλούταρχος απαντά στον Σπύρο Παπαδόπουλο: «Δεν έχω κοροϊδέψει ποτέ κανέναν»

Ο Σπύρος Παπαδόπουλος μιλώντας στον Τάσο Τρύφωνος και την Κυπριακή τηλεόραση δεν δίστασε να εξηγήσει τον λόγο για τον οποίο έβαλε Χ στον Γιάννη Πλούταρχο. «Εγώ όταν θυμώνω, θυμώνω και τελειώνει. Δηλαδή έτσι είμαι. Τραβάω ένα Χ και δεν επανέρχομαι ποτέ. Έγινε κάτι και θύμωσα, όχι με μένα αλλά με έναν πολύ αγαπημένων όλων μας […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιάννης Πλούταρχος: Απάντησε στον Σπύρο Παπαδόπουλο – «Δεν έχω κοροϊδέψει ποτέ κανέναν»

Ο Γιάννης Πλούταρχος αρνείται όσα του καταλόγισε ο Σπύρος Παπαδόπουλος σε πρόσφατη συνέντευξή του.Ο Γιάννης Πλούταρχος αρνείται όσα του καταλόγισε ο Σπύρος Παπαδόπουλος σε πρόσφατη συνέντευξή του.Ο παρουσιαστής ανέφερε στην εκπομπή «Τετ-α-τετ» ότι «έκοψε» τον τραγουδιστή από το «Στην υγειά μας», επειδή «κορόιδευε τον Σταύρο Κουγιουμτζή». Σε δηλώσεις που έκανε στην εκπομπή «Πρωινό», ο Γιάννης Πλούταρχος είπε: «Επιφυλάσσομαι να τοποθετηθώ στο μέλλον. Αυτό που μπορώ να πω αυτή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Γιάννης Πλούταρχος απαντά στον Σπύρο Παπαδόπουλο

Ο Γιάννης Πλούταρχος δίνει μια πρώτη απάντηση στα όσα δήλωσε ο Σπύρος Παπαδόπουλος γι’ αυτόν, σε συνέντευξη που έδωσε στην […] The post Ο Γιάννης Πλούταρχος απαντά στον Σπύρο Παπαδόπουλο appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιάννης Πλούταρχος: Η απάντηση στις δηλώσεις του Σπύρου Παπαδόπουλου

Γιάννης Πλούταρχος: «Δεν έχω κοροϊδέψει ποτέ και κανέναν» (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»