Τάκης Ζαχαράτος: «Έχω καταπιέσει τον εαυτό μου στο να φλερτάρω για να μην σχολιαστώ»

13:06 - 21/02/2023

Στην εκπομπή Super Κατερίνα μίλησε ο Τάκης Ζαχαράτος. Ο γνωστός ηθοποιός και μίμος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο επίμαχο ενσταντανέ επί […] The post Τάκης Ζαχαράτος: «Έχω καταπιέσει τον εαυτό μου στο να φλερτάρω για να μην σχολιαστώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάκης Ζαχαράτος: «Πολλές φορές έχω καταπιέσει τον εαυτό να μην φλερτάρω για να μην σχολιαστώ»

Ο κωμικός σχολίασε το φιλί Βανδή και Μπισμπίκη, υποστηρίζοντάς τους «που έχουν τα κότσια να βγουν στη σκηνή και να αγκαλιαστούν» - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τάκης Ζαχαράτος: Έχω καταπιέσει τον εαυτό μου στο να φλερτάρω για να μην πουν και σχολιαστώ

Ο Τάκης Ζαχαράτος μίλησε την Τρίτη (21/2) στην εκπομπή «Super Κατερίνα» μέσω Skype. Μέσα σ’ όλα, ο ταλαντούχος showman έκανε διάφορες μιμήσεις στον αέρα, με αποτέλεσμα η Κατερίνα Καινούργιου και οι συνεργάτες της να «λιώσουν» από τα γέλια, ενώ παράλληλα αναφέρθηκε στο πρόσφατο τετ α τετ επί σκηνής της Δέσποινας Βανδή και του Βασίλη Μπισμπίκη. «Η μεγαλύτερη ευλογία που υπάρχει στη ζωή και θεραπεύει τα πάντα είναι η αγάπη. Ο έρωτας και η αγάπη για μένα είναι το παν. Και χαίρομαι που βλέπω δύο ανθρώπους ερωτευμένους, δεν συμβαίνει πια εύκολα», είπε αρχικά. Και πρόσθεσε: «Όσο περνάει ο καιρός συνειδητοποιώ ότι το παλιό μοντέλο του γάμου και της οικογένειας έχει τελειώσει. Η ίδια η εποχή το “κ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Έχω καταπιεστεί στο να φλερτάρω για να μην σχολιαστώ»

Στην εκπομπή Super Κατερίνα μίλησε ο Τάκης Ζαχαράτος. Ο γνωστός ηθοποιός και μίμος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο επίμαχο ενσταντανέ επί σκηνής με τη Δέσποινα Βανδή και τον Βασίλη Μπισμπίκη, παίρνοντας ξεκάθαρα θέση υπέρ του ζευγαριού.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Έχω καταπιέσει τον εαυτό μου στο να φλερτάρω για να μην σχολιαστώ»

Στην εκπομπή Super Κατερίνα μίλησε το πρωί της Τρίτης 21/2 ο Τάκης Ζαχαράτος με ζωντανή σύνδεση To άρθρο Τάκης Ζαχαράτος: «Έχω καταπιέσει τον εαυτό μου στο να φλερτάρω για να μην σχολιαστώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τάκης Ζαχαράτος: "Έχω καταπιέσει τον εαυτό μου στο να φλερτάρω για να μην σχολιαστώ"

"Ζούμε μία εποχή απληστίας και η μαγκιά είναι να περνάς ωραία με τα αληθινά και τα ουσιαστικά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»