Αντώνης Λουδάρος: Η ακραία δίαιτα για να χάσει κιλά – «Άρχισαν να πέφτουν τα μαλλιά μου»

16:00 - 22/02/2023

Στις ακραίες δίαιτες που έχει κάνει προκειμένου να χάσει κιλά αναφέρθηκε ο Αντώνης Λουδάρος μέσα από To άρθρο Αντώνης Λουδάρος: Η ακραία δίαιτα για να χάσει κιλά – «Άρχισαν να πέφτουν τα μαλλιά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Λουδάρος: Όταν έκανε «αηδίες, βλακείες, ντροπές» για να χάσει κιλά – «Έλεγα ότι δεν έχω ανάγκη την τροφή»

Για τη μάχη με τα κιλά που έδωσε από την εφηβική του σχεδόν ηλικία μίλησε ο Αντώνης Λουδάρος ο οποίος παραδέχθηκε πως υπήρξε περίοδος που έκανε ακραία πράγματα καθώς δεν έτρωγε τίποτα. Ο ηθοποιός, το μεσημέρι της Τετάρτης (22/02) βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» της ΕΡΤ με αφορμή την συμμετοχή του στην παράσταση «Άνδρες με τα όλα τους». «Είναι σαν τη Βρανά, τη συγχωρεμένη, που έλεγε: δείτε πώς πήρα 10 κιλά κάνοντας δίαιτα. Έχω κάνει extreme πράγματα στη μεταεφηβεία, στα 23-24, που για έναν μήνα δεν έτρωγα τίποτα. Έλεγα ότι δεν έχω ανάγκη την τροφή, για να αδυνατίσω. Ψυχολογικό ήταν. Με αποτέλεσμα όμως να χάνω τα μαλλιά μου. Έκανα αηδίες, βλακείες, ντροπές. Έ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αντώνης Λουδάρος: «Είχαν αρχίσει να πέφτουν τα μαλλιά μου»

Στη «μάχη» που έδωσε από νεαρή ηλικία με τα κιλά του αναφέρθηκε ο Αντώνης Λουδάρος.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Αντώνης Λουδάρος: “Έχω κάνει extreme πράγματα για να χάσω κιλά – Άρχισαν να πέφτουν τα μαλλιά μου”

Ο Αντώνης Λουδάρος ήταν καλεσμένος στην εκπομπή “Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν” το μεσημέρι της Τετάρτης. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στα extreme πράγματα που έχει κάνει στη ζωή του προκειμένου να χάσει κιλά. Είναι χαρακτηριστικό ότι μια περίοδο δεν έτρωγε τίποτα για έναν ολόκληρο μήνα. “Έχω κάνει extreme πράγματα για να αδυνατίσω στην […] The post Αντώνης Λουδάρος: “Έχω κάνει extreme πράγματα για να χάσω κιλά – Άρχισαν να πέφτουν τα μαλλιά μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»