Νικ Κύργιος: «Είμαι ο λιγότερο επαγγελματίας τενίστας» (vid)

13:10 - 23/02/2023

Ο Νικ Κύργιος είναι ένας τενίστας που έχει δώσει πολλές αφορμές να σχολιαστεί είτε αρνητικά είτε θετικά τόσο εντός των γηπέδων όσο και εκτός αυτών.

Διαβάστε Περισσότερα στο fosonline.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κύργιος: «Είμαι ο λιγότερος επαγγελματίας τενίστας στον κόσμο»

Ο Νικ Κύργιος είναι ο μοναδικός τενίστας του top-100 που δεν έχει προπονητή

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κύργιος: «Θα έλεγα πως είμαι ο λιγότερο επαγγελματίας τενίστας»

Ο Νικ Κύργιος είπε πολλά και ενδιαφέροντα σε διαδικτυακή συνέντευξή του, με τον Αυστραλό τενίστα να παραδέχεται πως δεν είναι και ο καλύτερος επαγγελματίας.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Νικ Κύργιος: «Είμαι ο λιγότερο επαγγελματίας, πρέπει να μάθεις να ζεις με την αποτυχία»

Νικ Κύργιος: Ο Ελληνοαυστραλός τενίστας αναφέρθηκε στις δυσκολίες που έχει το άθλημα του και παραδέχθηκε ότι δεν είναι κι από…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κύργιος: «Θα έλεγα πως είμαι ο λιγότερο επαγγελματίας τενίστας»

Ο Νικ Κύργιος είπε πολλά και ενδιαφέροντα σε διαδικτυακή συνέντευξή του, με τον Αυστραλό τενίστα να παραδέχεται πως δεν είναι και ο καλύτερος επαγγελματίας. O Νικ Κύργιος φιλοξενήθηκε στο «Impaulsive» podcast του Αμερικανού youtuber Λόγκαν Πολ στην Αυστραλία και αναφέρθηκε σε πολλά θέματα. «Το τένις είναι δύσκολο επειδή πρέπει να μάθεις να ζεις με την […] The post Κύργιος: «Θα έλεγα πως είμαι ο λιγότερο επαγγελματίας τενίστας» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ fosonline.gr

ΜΕΓΑΣ ΘΡΥΛΟΣ

Ολυμπιακός: Πήρε αυτό που άξιζε

ΜακΚίσικ: «Κάναμε αυτό που έπρεπε για να νικήσουμε»

Μπαρτζώκας: «Στα επόμενα ματς θα μπούμε με τη λογική ότι η σειρά είναι στο 0-0»

Ευρωλίγκα: Το πανόραμα των πλέι οφ - Μπρέικ από Ολυμπιακό, Μακάμπι και Φενέρμπαχτσε!

Premier League: Η Έβερτον άφησε «ξερή» την Λίβερπουλ (2-0)