Βαγγέλης Περρής: «Θέλω να μην παντρευτεί η Κατερίνα Καινούργιου»

10:18 - 24/02/2023

Στην εκπομπή της Αθηναΐδας Νέγκα, «Καλύτερα αργά» στο Action 24 βρέθηκε ο Βαγγέλης Περρής σε μία To άρθρο Βαγγέλης Περρής: «Θέλω να μην παντρευτεί η Κατερίνα Καινούργιου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαγγέλης Περρής: «Θέλω να μην παντρευτεί η Κατερίνα Καινούργιου»

«Το Κατερινάκι μας… Θέλω να μην παντρευτεί...».

Διαβάστε το στο in.gr

Βαγγέλης Περρής: Θέλω να μην παντρευτεί η Κατερίνα Καινούργιου για να έχουμε θέμα για την εκπομπή

Ο Βαγγλέλης Περρής μίλησε για την Κατερίνα Καινούγιου και τον... γάμο της.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Νίκος Κοκλώνης: «Η αλήθεια θα λάμψει» είπε η Κατερίνα Καινούργιου

«Η αλήθεια θα λάμψει», ανέφερε η Κατερίνα Καινούργιου και ξεκαθάρισε ότι δεν πήγε στην κοπή της πίτας του Alpha, αφού…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Βαγγέλης Περρής για Κατερίνα Καινούργιου: «Θέλω να μην παντρευτεί…»

Καλεσμένος στην εκπομπή της Αθηναΐδας Νέγκα, «Καλύτερα αργά» στο Action 24, ήταν ο Βαγγέλης Περρής, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην Κατερίνα Καινούργιου, τονίζοντας ότι δεν θέλει να παντρευτεί. «Το Κατερινάκι μας… Θέλω να μην παντρευτεί. Αν παντρευτεί, δεν θα έχουμε θέμα για την εκπομπή, για τη Λάβα. Κάθε μέρα είναι δύο τα βασικά θέματα, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»