Δάκρυσε η Πέννυ Μπαλτατζή για τη μητέρα της: «Σαν παιδί δεν καταλάβαινα ότι έχει ψυχική ασθένεια»

15:24 - 24/02/2023

Για την ψυχική ασθένεια της μητέρας της και τον τρόπο με το οποίο το βίωσε ως παιδί και ως ενήλικη […] The post Δάκρυσε η Πέννυ Μπαλτατζή για τη μητέρα της: «Σαν παιδί δεν καταλάβαινα ότι έχει ψυχική ασθένεια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί η Πέννυ Μπαλτατζή για τη μητέρα της: «Σαν παιδί δεν καταλάβαινα ότι έχει ψυχική ασθένεια»

Για την ψυχική ασθένεια της μητέρας της και τον τρόπο με το οποίο το βίωσε ως παιδί και ως ενήλικη μίλησε η Πέννυ Μπαλτατζή. Για την ψυχική ασθένεια της μητέρας της και τον τρόπο με το οποίο το βίωσε ως παιδί και ως ενήλικη μίλησε η Πέννυ Μπαλτατζή. Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε στον Φώτη Σεργουλόπουλο και τη Τζένη Μελιτά και μοιράστηκε με τους τηλεθεατές της ΕΡΤ βαθιά προσωπικές της ιστορίες από το παρελθόν. «Αυτά μπορούσαν οι γονείς μου, μέχρι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Λύγισε» η Πέννυ Μπαλτατζή για την μητέρα της: «Σαν παιδί δεν καταλάβαινα ότι έχει ψυχική ασθένεια»

«Ευτυχώς πριν τη χάσω της είπα αυτά που ήθελα. "Ήμουν πολύ καλή μανούλα", μου έλεγε»

Διαβάστε το στο news.gr

Πέννυ Μπαλτατζή: Λύγισε για τη μητέρα της – “Σαν παιδί δεν καταλάβαινα ότι έχει ψυχική ασθένεια”

Η Πέννυ Μπαλτατζή ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν”. Η αγαπημένη τραγουδίστρια αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην ψυχική ασθένεια της μητέρας της και στο πώς τη βίωσε ως παιδί και ως ενήλικη. “Αυτά μπορούσαν οι γονείς μου, μέχρι εκεί. Ο μπαμπάς μου ισορροπούσε λίγο την ψυχική ασθένεια της μαμάς μου. Εγώ δεν το αντιλαμβανόμουν, […] The post Πέννυ Μπαλτατζή: Λύγισε για τη μητέρα της – “Σαν παιδί δεν καταλάβαινα ότι έχει ψυχική ασθένεια” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Η Πέννυ Μπαλτατζή για την ψυχική ασθένεια της μητέρα της: «Σαν παιδί νόμιζα ότι όλες οι μαμάδες είναι έτσι»

Kσλσσμένη στην εκπομπή  «Πρωΐαν σε εἶδον, τήν μεσημβρίαν» ήταν η Πέννυ Μπαλτατζή. Η τραγουδίστρια άνοιξε την καρδιά της στον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά. Πιο συγκεκριμένα, η ερμηνεύτρια μίλησε για την ψυχική ασθένεια της μητέρας της έτσι όπως τη βίωσε ως παιδί και ως ενήλικη. «Ο μπαμπάς μου ισορροπούσε λίγο την ψυχική ασθένεια της μαμάς […] The post Η Πέννυ Μπαλτατζή για την ψυχική ασθένεια της μητέρα της: «Σαν παιδί νόμιζα ότι όλες οι μαμάδες είναι έτσι» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»