Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Δεν έχουμε κλείσει καμία πόρτα κι ούτε πικρία υπάρχει»

12:04 - 25/02/2023

Στο Open Weekend και στην δημοσιογράφο Βίκυ Δέτσικα απάντησε η Βίκυ Χατζηβασιλείου για την εκπομπή που ήταν να υλοποιηθεί στον […] The post Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Δεν έχουμε κλείσει καμία πόρτα κι ούτε πικρία υπάρχει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν έχουμε κλείσει καμία πόρτα κι ούτε πικρία υπάρχει

“Δεν θέλω να το πιάσουμε αυτό καθόλου, δεν έχει νόημα. Έχω πει ό,τι ήταν να πω” ανέφερε η Βίκυ Χατζηβασιλείου. Για την εκπομπή που ήταν να παρουσιάσει στον ΑΝΤ1 και τελικά δεν προέκυψε απάντησε η Βίκυ Χατζηβασιλείου στο Open Weekend και στην Βίκυ Δέτσικα. «Δεν θέλω να το πιάσουμε αυτό καθόλου, δεν έχει νόημα. Έχω ... Περισσότερα To άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν έχουμε κλείσει καμία πόρτα κι ούτε πικρία υπάρχει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν έχουμε κλείσει καμία πόρτα

Η γνωστή παρουσιάστρια μιλάει για τις επαγγελματικές επιλογές και αποφάσεις της.

Διαβάστε το στο in.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Δεν θέλω να το πιάσουμε αυτό καθόλου, δεν έχει νόημα»

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου μίλησε στο  Open Weekend και στην δημοσιογράφο Βίκυ Δέτσικα για την εκπομπή που To άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Δεν θέλω να το πιάσουμε αυτό καθόλου, δεν έχει νόημα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Το χρήμα είναι τελευταίο και στη ζωή μου»

H Βίκυ Χατζηβασιλείου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Open Weekend και αναφέρθηκε στις συζητήσεις για την εκπομπή που θα έκανε στον ΑΝΤ1. «Δεν θέλω να το πιάσουμε αυτό, δεν έχει νόημα. Ότι ήταν να πω, το είπα μέσα από το Instagram μου. Προφανώς και θέλω να κάνω κάτι τηλεοπτικό αλλιώς δεν θα μπαίναμε σε τόσο βαθιές συζητήσεις. […] The post Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Το χρήμα είναι τελευταίο και στη ζωή μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»