Άκης Παυλόπουλος: Απαντά για το τηλεοπτικό του μέλλον στον ΣΚΑΪ

13:04 - 28/02/2023

Ο Άκης Παυλόπουλος μίλησε στην κάμερα του Super Κατερίνα για το συμβόλαιό του με τον ΣΚΑΪ, εκφράζοντας την αισιοδοξία του […] The post Άκης Παυλόπουλος: Απαντά για το τηλεοπτικό του μέλλον στον ΣΚΑΪ appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άκης Παυλόπουλος: Τι απαντά για το τηλεοπτικό του μέλλον στον ΣΚΑΪ

Τον Άκη Παυλόπουλο συνάντησε η κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» και ο δημοσιογράφος, Αλέξης Μπαρτσώκας. Ο To άρθρο Άκης Παυλόπουλος: Τι απαντά για το τηλεοπτικό του μέλλον στον ΣΚΑΪ δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Άκης Παυλόπουλος: Ξεκαθαρίζει για το τηλεοπτικό του μέλλον στον ΣΚΑΙ

Η κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» συνάντησε τον Άκη Παυλόπουλο ο οποίος απάντησε σε ερώτηση για το τηλεοπτικό του μέλλον αλλά και το αν θα συνεχιστεί η συνεργασία του με τον Δημήτρη Οικονόμου. «Τι να συζητήσω για του χρόνου; Εμένα το συμβόλαιό μου λήγει σε δύο χρόνια, οπότε νομίζω ότι θα είμαστε μαζί με τον […] The post Άκης Παυλόπουλος: Ξεκαθαρίζει για το τηλεοπτικό του μέλλον στον ΣΚΑΙ appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»