Κατερίνα Διδασκάλου: Προσεύχομαι συχνά – Διαβάζω τον παρακλητικό κανόνα της Παναγίας

17:50 - 28/02/2023

Για τη βαθειά της πίστη στην Ορθοδοξία μίλησε σήμερα 28 Φεβρουαρίου 2023 η Κατερίνα Διδασκάλου στο studio 4 της ΕΡΤ. Το άρθρο Κατερίνα Διδασκάλου: Προσεύχομαι συχνά – Διαβάζω τον παρακλητικό κανόνα της Παναγίας εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε Περισσότερα στο ekklisiaonline.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Διδασκάλου: «Τώρα που ξέρω ότι αρρώστησε, διαβάζω τον μικρό παρακλητικό κανόνα στην Παναγία»

Η Κατερίνα Διδασκάλου βρέθηκε καλεσμένη στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για την […] The post Κατερίνα Διδασκάλου: «Τώρα που ξέρω ότι αρρώστησε, διαβάζω τον μικρό παρακλητικό κανόνα στην Παναγία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: “Προσεύχομαι για ένα αγαπημένο κορίτσι που αρρώστησε – Διαβάζω τον μικρό παρακλητικό κανόνα στην Παναγία”

Η Κατερίνα Διδασκάλου ήταν καλεσμένη στο “Στούντιο” 4 το απόγευμα της Τρίτης. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για την προσευχή και πόσο την έχει βοηθήσει στις δύσκολες στιγμές της. “Αμέ, δεν υπήρξαν; (σ.σ. στιγμές απελπισίας). Έχω κάνει πολλή προσευχή. Και τώρα προσευχόμενη για ένα αγαπημένο κορίτσι, που ξέρω ότι αρρώστησε, διαβάζω τον μικρό παρακλητικό κανόνα στην […] The post Κατερίνα Διδασκάλου: “Προσεύχομαι για ένα αγαπημένο κορίτσι που αρρώστησε – Διαβάζω τον μικρό παρακλητικό κανόνα στην Παναγία” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ekklisiaonline.gr

Στέψη Βασιλιά Καρόλου Γ’: Ο Όρκος στην Εκκλησία και οι Ορθόδοξοι Ύμνοι (ΦΩΤΟ/ΒΙΝΤΕΟ)

ΒΥΡΩΝΑΣ ΤΩΡΑ: Εκκλησία και λαός υποδέχτηκαν την ευωδιαστή Τιμία Κάρα του Οσίου Ιερωνύμου Σιμωνοπετρίτου (ΦΩΤΟ-VIDEO)

Το ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ της Κυριακής του Παραλύτου

Τελέστηκε το Σαρανταημερο Μνημόσυνο του Γέροντος Εφραιμ Δικαιου

ΛΑΡΙΣΑ: Παράκληση στον Άγιο Νικηφόρο τον λεπρό στις 17 ΜαΪου – Εσπερινό κήρυγμα

Εορτολόγιο Κυριακή 7 Μαΐου 2023