Τα SMS της Πισπιρίγκου με χαρτορίχτρα για να γυρίσει πίσω ο Δασκαλάκης – Η «γιαγιά» που θα «θεράπευε» την Τζωρτζίνα

19:50 - 28/02/2023

Η δίκη της Ρούλας Πισπιρίγκου είναι σε εξέλιξη και η κατηγορούμενη μητέρα των τριών νεκρών παιδιών στη Πάτρα, φέρεται να έστειλε SMS σε χαρτορίχτρα, όπου ζητούσε βοήθεια για να γυρίσει πίσω ο Μάνος Δασκαλάκης. Σύμφωνα με την εκπομπή «Live News», στις 15 Ιανουαρίου του 2022 ο Δασκαλάκης ανακοίνωσε πως θέλει διαζύγιο, ενώ την επόμενη μέρα η Πισπιρίγκου φέρεται να απευθύνθηκε σε χαρτορίχτρα για να ζητήσει βοήθεια. Ακολουθούν τα SMS που παρουσίασε η εκπομπή του Mega: Πισπιρίγκου: Καλημέρα Σία. Μη με πάρεις, πάρε την (κολλητή μου), ευχαριστώ. Πάντως μάζεψε τα πράγματά του όλα… Πισπιρίγκου: Σία συγνώμη που σε ενοχλώ, αλλά πήρε τα πράγματά του στη μάνα του… επειδή μου είπε η (κολλητή μου) ότι δε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα