Μίνως Θεοχάρης: «Σε μια διαφωνία ο άλλος σου πετάει στα μούτρα τη σεξουαλικότητά σου σαν κάτι προκλητικό»

09:54 - 03/03/2023

Ο Μίνως Θεοχάρης βρέθηκε καλεσμένος στο «Καλύτερα Αργά» με την Αθηναΐς Νέγκα και μεταξύ άλλων συζήτησαν για την ρατσιστική επίθεση που […] The post Μίνως Θεοχάρης: «Σε μια διαφωνία ο άλλος σου πετάει στα μούτρα τη σεξουαλικότητά σου σαν κάτι προκλητικό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίνως Θεοχάρης: Σε μια διαφωνία ο άλλος σου πετάει στα μούτρα τη σεξουαλικότητά σου σαν κάτι προκλητικό

Για τη σεξουαλικότητα και τον τρόπο που αντιμετωπίζεται από ορισμένους ανθρώπους μίλησε στο «Καλύτερα Αργά» ο Μίνως Θεοχάρης. «Είχαμε μια διαφωνία μέσα στο ταξί. Αυτό εξελίχθηκε και από διαφωνία άρχισε να γίνεται πολύ προσβλητικό σε σχέση με τη σεξουαλικότητα. Πήγε εκεί το θέμα. Την επόμενη μέρα που ήταν το pride είχα διαβάσει διάφορα post που έλεγαν “εμείς οι ετεροφυλόφιλοι δεν κατεβαίνουμε στον δρόμο, δεν καταλαβαίνω γιατί κατεβαίνετε”. Συνέδεσα τα δύο γεγονότα και είπα ότι όσο συμβαίνει σε μια απλή διαφωνία ο άλλος να σου πετάει στα μούτρα τη σεξουαλικότητά σου σαν κάτι προκλητικό, τόσο θα υπάρχει και λόγος να γίνεται το pride. Πρέπει να το καταλάβει αυτό ο κόσμος. «Για αυτ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μίνως Θεοχάρης: Σχολιάζουν τη σεξουαλικότητά μου σαν κάτι προκλητικό [Βίντεο]

Για τη σεξουαλικότητα και τον τρόπο που αντιμετωπίζεται από ορισμένους ανθρώπους μίλησε στο «Καλύτερα Αργά» ο Μίνως Θεοχάρης. «Είχαμε μια διαφωνία μέσα στο ταξί. Αυτό εξελίχθηκε και από διαφωνία άρχισε να γίνεται πολύ προσβλητικό σε σχέση με τη σεξουαλικότητα. Πήγε εκεί το θέμα. Την επόμενη μέρα που ήταν το pride είχα διαβάσει διάφορα post που […] Το άρθρο Μίνως Θεοχάρης: Σχολιάζουν τη σεξουαλικότητά μου σαν κάτι προκλητικό [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»