Ρένια Λουιζίδου: «Περιμένω τη στιγμή που θα ακουστεί η εμμηνόπαυση στην ελληνική τηλεόραση»

18:48 - 05/03/2023

H Ρένια Λουιζίδου παραχώρησε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Δύο στη 1» και την δημοσιογράφο Έρη […] The post Ρένια Λουιζίδου: «Περιμένω τη στιγμή που θα ακουστεί η εμμηνόπαυση στην ελληνική τηλεόραση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένια Λουιζίδου: Περιμένω τη στιγμή που θα ακουστεί η λέξη εμμηνόπαυση στην ελληνική τηλεόραση

H Ρένια Λουιζίδου παραχώρησε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Δύο στη 1» και την δημοσιογράφο Έρη Βαρδάκη, με αφορμή την παράσταση Sexy Laundry στο θέατρο Κάπα, το μεσημέρι της Κυριακής στην ΕΡΤ1. H ίδια μίλησε για τις ερωτήσεις των δημοσιογράφων που μπορούν να φέρουν σε δύσκολη θέση μία γυναίκα. «Δεν θα ρωτήσουν ποτέ έναν άνδρα αν φοράει περούκα, αλλά εμένα θα με ρωτήσουν σε μία συνέντευξη αν έχω κάνει πλαστικές. Οι ερωτήσεις τύπου «γιατί δεν έκανες παιδί;» ή «γιατί έκανες μόνο ένα παιδί;» είναι φρικτές». Ακόμη, η Ρένια Λουιζίδου δεν παρέλειψε να μιλήσει για την εμμηνόπαυση. «Περιμένω τη στιγμή που θα ακουστεί η λέξη εμμηνόπαυση στην ελληνική τηλεόραση. Προσωπικ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»