Αντίνοος Αλμπάνης: «Καλούμαι πια να διαχειριστώ χρόνιους πόνους από τις θεραπείες»

01:22 - 06/03/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Αντίνοος Αλμπάνης όταν συνάντησε τον Θέμη Γεωργαντά, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό […] The post Αντίνοος Αλμπάνης: «Καλούμαι πια να διαχειριστώ χρόνιους πόνους από τις θεραπείες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντίνοος Αλμπάνης: «Καλούμαι πια να διαχειριστώ χρόνιους πόνους από τις θεραπείες»

«Οι θεραπείες αφήνουν διάφορα κουσούρια γιατί καταστρέφουν πέρα από τα καρκινικά κύτταρα και υγιή κύτταρα και αυτό δημιουργεί προβλήματα στον οργανισμό»

Διαβάστε το στο in.gr

Αντίνοος Αλμπάνης: «Καλούμαι να διαχειριστώ πόνους που έμειναν εξαιτίας θεραπειών»

Ο Αντίνοος Αλμπάνης πιο αισιόδοξος από ποτέ, μίλησε για την περιπέτεια της υγείας του και την αναθεώρηση για την καθημερινότητα…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αντίνοος Αλμπάνης: «Καλούμαι πια να διαχειριστώ χρόνιους πόνους από τις θεραπείες»

Ο Αντίνοος Αλμπάνης βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής «After Dark» του OPEN και έδωσε μία εφ’όλης της ύλης συνέντευξη στον Θέμη Γεωργαντά. Μέσα σε όλα, μάλιστα, ο γοητευτικός πρωταγωνιστής μίλησε για την περιπέτεια που αντιμετώπισε με την υγεία του και την εικόνα αυτής σήμερα. Ειδικότερα, ο Αντίνοος Αλμπάνης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «πλέον είμαι καλά, δόξα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αντίνοος Αλμπάνης: «Καλούμαι να διαχειριστώ πια χρόνιους πόνους από τις θεραπείες»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Αντίνοος Αλμπάνης όταν συνάντησε τον Θέμη Γεωργαντά, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό της εκπομπής «After Dark» του OPEN.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Αντίνοος Αλμπάνης: "Καλούμαι πια να διαχειριστώ χρόνιους πόνους από τις θεραπείες"

"Τα δύσκολα έχουν περάσει και έχουν μείνει πίσω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Αντίνοος Αλμπάνης: «Καλούμαι να διαχειριστώ χρόνιους πόνους εξαιτίας των θεραπειών»

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά στο πλατό του After Dark βρέθηκε ο Αντίνοος Αλμπάνης. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε σε χαρούμενες στιγμές, όπως η συνεργασία του με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη για το Maestro, αλλά και σε δύσκολες στιγμές, όπως η περιπέτεια με την υγεία του. «Πλέον είμαι καλά, δόξα τω Θεώ. Τα δύσκολα έχουν περάσει και έχουν μείνει […] The post Αντίνοος Αλμπάνης: «Καλούμαι να διαχειριστώ χρόνιους πόνους εξαιτίας των θεραπειών» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»