Σοφοκλής Σχορτσιανίτης: «Έλεγε ότι θα βιάσει τα παιδιά μου, ήταν το χειρότερο πράγμα που έχω ακούσει»

12:56 - 06/03/2023

Ο Σοφοκλής Σχορτσιανίτης έδωσε συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και την Κατερίνα Νινιού. Ο παλαίμαχος μπασκετμπολίστας μίλησε για την οικογένειά του, […] The post Σοφοκλής Σχορτσιανίτης: «Έλεγε ότι θα βιάσει τα παιδιά μου, ήταν το χειρότερο πράγμα που έχω ακούσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφοκλής Σχορτσιανίτης: Οπαδός είπε ότι θα βιάσει τα παιδιά μου, το χειρότερο σχόλιο που έχω ακούσει

Ο παλαίμαχος καλαθοσφαιριστής Σοφοκλής Σχορτσιανίτης μίλησε στην εκπομπή στο «Πρωινό Μας» του ΣΚΑΪ, όπου αναφέρθηκε και στην οικογένειά του, ενώ αναφέρθηκε και στο χειρότερο σχόλιο που έχει ακούσει στο γήπεδο. «Προσπαθώ να είμαι μακριά από τα φώτα όσο μπορώ, δεν είναι πάντα το καλύτερό μου. Δεν είχα ποτέ την ανάγκη της δόξας, μου άρεσε να παίζω μπάσκετ κι όλα ήταν δευτερεύοντα. Πολλές φορές έφτασα στο σημείο να ξεφύγω, αλλά είμαι κλειστός χαρακτήρας και μου αρέσει να μένω σπίτι με την οικογένειά μου. Με τη γυναίκα μου γνωριστήκαμε τυχαία, ήταν φοιτήτρια και δούλευε σε ένα μαγαζί στην Καλλιθέα. Όταν γνωριστήκαμε δεν είχε ιδέα ποιος είμαι και τι κάνω, αυτό μας διευκόλυνε πολύ. Ο γιος μου θέ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

ΒΙΝΤΕΟ - «Έλεγε ότι θα βιάσει τα παιδιά μου, ήταν το χειρότερο πράγμα που έχω ακούσει»

ΒΙΝΤΕΟ - «Έλεγε ότι θα βιάσει τα παιδιά μου, ήταν το χειρότερο πράγμα που έχω ακούσει» 07/03/2023 Ο Σοφοκλής Σχορτσιανίτης παραχώρησε συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και μεταξύ άλλων μίλησε για την οικογένειά του. Ο παλαίμαχος μπασκετμπολίστας αποκάλυψε το χειρότερο σχόλιο που έχει ακούσει στο γήπεδο. «Προσπαθώ να είμαι μακριά από τα φώτα όσο μπορώ, δεν είναι πάντα το καλύτερό μου. Δεν είχα ποτέ την ανάγκη της δόξας, μου άρεσε να παίζω μπάσκετ κι όλα ήταν δευτερεύοντα. Πολλές φορές έφτασα στο σημείο να ξεφύγω, αλλά είμαι κλειστός χαρακτήρας και μου αρέσει να μένω σπίτι με την οικογένειά μου. Με τη γυναίκα μου γνωριστήκαμε τυχαία, ήταν φοιτήτρια και δούλευε σε

Διαβάστε το στο filathlos.gr

Σοφοκλής Σχορτσιανίτης: "Έλεγε ότι θα βιάσει τα παιδιά μου, ήταν το χειρότερο πράγμα που έχω ακούσει"

"Δυστυχώς, ο ρατσισμός είναι μέσα στο κομμάτι της ζωής για κάποιον που είναι διαφορετικός"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»