Σοκάρει ο Σοφοκλής Σχορτσιανίτης: «Κάποιος μετά από έναν αγώνα μου είχε πει ότι θα βιάσει την κόρη μου και τον γιο μου»

19:40 - 06/03/2023

Μια σπάνια συνέντευξη παραχώρησε ο Σοφοκλής Σχορτσιανίτης στην κάμερα της εκπομπής “Πρωινό μας” και τη δημοσιογράφο To άρθρο Σοκάρει ο Σοφοκλής Σχορτσιανίτης: «Κάποιος μετά από έναν αγώνα μου είχε πει ότι θα βιάσει την κόρη μου και τον γιο μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σχορτσανίτης: «Στο Ισραήλ ένας μου είπε "θα βιάσω την κόρη σου και τον γιο σου"» (vid)

Ο Σοφοκλής Σχορτσανίτης στάθηκε στον ρατσιμό που έχει βιώσει και στον χειρότερο σχόλιο που είχε ακούσει στο γήπεδο.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Σοφοκλής Σχορτσιανίτης: «Στο ντέρμπι του Ισραήλ ένας μου είχε πει θα βιάσω την κόρη σου και τον γιο σου»

Παλαίμαχος σέντερ μιλώντας στην εκπομπή «Το πρωινό μας» του ΣΚΑΪ αναφέρθηκε στη ζωή του, στο πώς γνώρισε τη σύζυγό του, σε θέματα ρατσισμού και φυσικά στον Γιάννη Αντετοκούνμπο.

Διαβάστε το στο Skai.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»