Γιώργος Καφετζόπουλος: «Μου την έσπαγε όταν μου έπαιρναν συνέντευξη επειδή είμαι γιος του Καφετζόπουλου»

15:02 - 07/03/2023

Στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά έδωσαν συνέντευξη ο Αντώνης Καφετζόπουλος και ο γιος του, Γιώργος Καφετζόπουλος, οι οποίοι […] The post Γιώργος Καφετζόπουλος: «Μου την έσπαγε όταν μου έπαιρναν συνέντευξη επειδή είμαι γιος του Καφετζόπουλου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καφετζόπουλος: Όταν μου έπαιρναν συνέντευξη μόνο για το ότι είμαι γιος του Καφετζόπουλου μου την έσπαγε

“Όταν ήμουν πιο μικρός είχα κάποιες ανασφάλειες με το όνομα γιατί ήμουν ντροπαλός” ανέφερε ο Γιώργος Καφετζόπουλος. Ο Αντώνης Καφετζόπουλος κι ο γιος του, Γιώργος Καφετζόπουλος μίλησαν στην εκπομπή Ελένη και στον Κωνσταντίνο Αρκά για την συνεργασία τους και την μεταξύ τους σχέση. «Μοιραία υποδυόμαστε τον πατερά με το γιο, είναι θέμα ηλικιών. Με αυτό ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Καφετζόπουλος: Όταν μου έπαιρναν συνέντευξη μόνο για το ότι είμαι γιος του Καφετζόπουλου μου την έσπαγε δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Καφετζόπουλος: «Όταν μου έπαιρναν συνέντευξη για το ότι είμαι ο γιος του Καφετζόπουλου μου την έσπαγε»

Ο Αντώνης Καφετζόπουλος και ο γιος του, Γιώργος συνεργάζονται φέτος στο θέατρο και μίλησαν τόσο για τη συνεργασία τους, όσο και για τη σχέση τους. «Μοιραία υποδυόμαστε τον πατερά με το γιο, είναι θέμα ηλικιών. Με αυτό το έργο δεν υπήρξαν δεύτερες σκέψεις να παίξω με το γιο μου. Έχουμε μια οικογενειακή παράδοση, δεν ανακατευόμαστε […] The post Γιώργος Καφετζόπουλος: «Όταν μου έπαιρναν συνέντευξη για το ότι είμαι ο γιος του Καφετζόπουλου μου την έσπαγε» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»