Μαυρίκιος Μαυρικίου: Ετοιμάζει εκπομπή με την Ιλάειρα και τον Κώστα Χαρδαβέλλα

08:26 - 08/03/2023

Δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών έκανε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, ο οποίος απάντησε για την απόφασή του να μην τραγουδήσει […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: Ετοιμάζει εκπομπή με την Ιλάειρα και τον Κώστα Χαρδαβέλλα appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Ετοιμάζει εκπομπή με την Ιλάειρα Ζήση - Αρχισυντάκτης ο Κώστας Χαρδαβέλλας

«Κάναμε έναν πιλότο για μια μουσική εκπομπή με την Ιλάειρα και περιμένουμε να πάρει το πράσινο φως» είπε μεταξύ άλλων ο θεατρικός παραγωγός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου ετοιμάζει εκπομπή με την Ιλάειρα και αρχισυντάκτη τον Κώστα Χαρδαβέλλα

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου έκανε δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών και απάντησε για την απόφασή του να μην τραγουδήσει τις μέρες του εθνικού πένθους, αλλά και για την εκπομπή που ετοιμάζει. «Ήταν όλα τόσο σφιγμένα εδώ μέσα, δεν μπορούσα να “ανασάνω”. Το θεώρησα προσβλητικό να τραγουδήσω στο εθνικό πένθος. Για τους τραγουδιστές είναι ανήθικο, για […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Ετοιμάζει εκπομπή με την Ιλάειρα και τον Κώστα Χαρδαβέλλα

Για την απόφασή του να μην τραγουδήσει τις μέρες του εθνικού πένθους, αλλά και για την εκπομπή που ετοιμάζει μίλησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών.Για την απόφασή του να μην τραγουδήσει τις μέρες του εθνικού πένθους, αλλά και για την εκπομπή που ετοιμάζει μίλησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών.«Ήταν όλα τόσο σφιγμένα εδώ μέσα, δεν μπορούσα να “ανασάνω”. Το θεώρησα προσβλητικό να τραγουδήσω στο εθνικό πένθος. Για τους τραγουδιστές είναι ανήθικο, για τους ηθοποιούς που τραγουδάνε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Θα κάνει εκπομπή με αρχισυντάκτη τον Κώστα Χαρδαβέλλα;

Στην εκπομπή Happy Day της Τετάρτης μίλησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου. Ο μουσικός και ηθοποιός αναφέρθηκε στην εθνική τραγωδία και για τις παραστάσεις που ακυρώθηκαν στην παράσταση «Το κλουβί με τις τρελές» τις ημέρες του εθνικού πένθους. «Ήμουν παγωμένος. Το θεώρησα πολύ προσβλητικό για τη δική μου ηθική να έρθω για να τραγουδήσω και να διασκεδάσω […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: Θα κάνει εκπομπή με αρχισυντάκτη τον Κώστα Χαρδαβέλλα; appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»