MasterChef: Ξέσπασε για τον Γιώργο Πορφύρη – «Είναι τέρμα χειριστικός, νάρκισσος και υπερόπτης»

21:48 - 08/03/2023

Βομβαρδισμένο τοπίο μοιάζει το σπίτι του MasterChef με την Στέλλα Κατσέ να βρίσκεται πλέον απέναντι από την Μαρία Ματσούκαρου όπως παρακολουθήσαμε τη […] The post MasterChef: Ξέσπασε για τον Γιώργο Πορφύρη – «Είναι τέρμα χειριστικός, νάρκισσος και υπερόπτης» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

MasterChef: Πυρ και μανία η Στέλλα με τους αμόρφωτους και τον Γιώργο Πορφύρη που το «παίζει» Θεός – «Είναι τέρμα χειριστικός, νάρκισσος και υπερόπτης»

Στο επεισόδιο του MasterChef της Τετάρτης (8/3) «βγήκαν μαχαίρια» ανάμεσα στους παίκτες. Η Στέλλα Κατσέ έξω φρενών, έδειξε τη δυσαρέσκειά της για πολλούς από τους συμπαίκτες της και ειδικά για την Μαρία Μπέη και τον Γιώργο Πορφύρη. Η παίκτρια του MasterChef, μάλιστα, δεν έμεινε μόνο στα λεκτικά χτυπήματα προς την μελαχρινή συμπαίκτρια της μιας και τα πυρά, ενδεχομένως και περισσότερα, δεν γλίτωσε ο Γιώργος Πορφύρης. «Ο Πορφύρης έχει πρόβλημα μαζί μου πριν από την ομαδική γιατί του χαλάω τη ζαχαρένια και τους έχω πει άπειρες φορές να κάνουν ησυχία εδώ μέσα. Νομίζει ότι το σπίτι είναι δικό του, αυτός και τα τσουτσέκια του! Δεν με γουστάρει και δεν με γουστάρει γιατί βγάζω αντίδραση. Γιατί δ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

MasterChef: Η Στέλλα Κατσέ ξεσπά κατά του Γιώργου Πορφύρη – «Είναι τέρμα χειριστικός, νάρκισσος και υπερόπτης»

Ο κακός χαμός έχει δημιουργηθεί εδώ και λίγες το σπίτι του MasterChef με την Στέλλα Κατσέ To άρθρο MasterChef: Η Στέλλα Κατσέ ξεσπά κατά του Γιώργου Πορφύρη – «Είναι τέρμα χειριστικός, νάρκισσος και υπερόπτης» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

MasterChef 7: «Ο Γιώργος Πορφύρης είναι τέρμα χειριστικός, νάρκισσος και υπερόπτης»

«Ξαφνικά ο Πορφύρης τους παίρνει όλους και τους πιπιλάει τα αυτιά και, επειδή δεν τους κόβει, δεν ακούνε». (BINTEO)

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»