Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έστελναν… δεν έπρεπε ο Θεός να σου δώσει παιδί»

16:06 - 09/03/2023

Στο πλατώ της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε η Σύλβια Δεληκούρα. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στον Φώτη Σεργουλόπουλο […] The post Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έστελναν… δεν έπρεπε ο Θεός να σου δώσει παιδί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σύλβια Δεληκούρα: Μου έγραφαν «δεν έπρεπε ο Θεός να σου δώσει παιδί»

Η Σύλβια Δεληκούρα μίλησε για τα κακεντρεχή σχόλια που δέχθηκε στο παρελθόν, έπειτα από ένα περιστατικό που είχε περιγράψει από…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σύλβια Δεληκούρα: Tο είπα μεταξύ σοβαρού και αστείου – Μου έστελναν «δεν έπρεπε ο Θεός να σου δώσει παιδί»

Η Σύλβια Δεληκούρα, το μεσημέρι της Πέμπτης (09/03) βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» της ΕΡΤ και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα ψάρια που δεν της αρέσουν αλλά και τα κακεντρεχή σχόλια που δέχθηκε πριν από καιρό όταν είχε αναφερθεί με χιουμοριστικό τρόπο στη γέννα της. «Πώς είναι δυνατόν να είσαι με ιχθυέμπορο και να μην σου αρέσουν τα ψάρια;» ρώτησε ο Φώτης Σεργουλόπουλος. «Θέλω να σου πω ότι δοκίμασα μια ψαρόσουπα πρόσφατα… Δεν μου αρέσουν τα ψάρια. Μου μυρίζουν. Δεν το μπορώ. Δυσκολεύομαι. Δηλαδή όταν έρχεται στο σπίτι με τα καλούδια, γιατί είναι καλούδια, παθαίνουν τα νεύρα μου…» ανέφερε μεταξύ άλλων η ηθοποιός. Η συνέντευξη που προκάλεσε αντιδράσεις Πριν από

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έστελναν… δεν έπρεπε ο Θεός να σου δώσει παιδί»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης 9/3 η Σύλβια To άρθρο Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έστελναν… δεν έπρεπε ο Θεός να σου δώσει παιδί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σύλβια Δεληκούρα: «Μου έστελναν “δεν έπρεπε ο Θεός να σου δώσει παιδί”»

Η Σύλβια Δεληκούρα μίλησε για τα κακεντρεχή σχόλια που δέχθηκε στο παρελθόν, όταν σε συνέντευξή της είχε περιγράψει ένα περιστατικό από τη γέννηση του παιδιού της με χιουμοριστική διάθεση. Η ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν», όπου και είπε αρχικά: «Με έφαγαν ζωντανή. Ο κόσμος έχει μία τάση να […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Σύλβια Δεληκούρα: Έπεσαν να με φάνε – Δέχτηκα μηνύματα που έγραφαν ότι “δεν έπρεπε ο Θεός να σου δώσει παιδί”

Η Σύλβια Δεληκούρα ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» το μεσημέρι της Πέμπτης. Η γνωστή ηθοποιός μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα κακεντρεχή μηνύματα που είχε δεχθεί πριν από έναν χρόνο όταν σε συνέντευξή της είχε μιλήσει για τη γέννα της. Συγκεκριμένα η Σύλβια Δεληκούρα είχε δηλώσει τότε: ” Μέχρι τον όγδοο μήνα ήταν […] The post Σύλβια Δεληκούρα: Έπεσαν να με φάνε – Δέχτηκα μηνύματα που έγραφαν ότι “δεν έπρεπε ο Θεός να σου δώσει παιδί” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»