Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Η σκληρή απάντηση στη Βρισηίδα Ανδριώτου για τον Σπύρο Μαρτίκα

11:28 - 10/03/2023

Τις πρώτες δηλώσεις μετά την αποχώρησή της από το Survivor All Star έκανε η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου To άρθρο Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Η σκληρή απάντηση στη Βρισηίδα Ανδριώτου για τον Σπύρο Μαρτίκα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star: Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου απαντά στη Βρισηίδα Ανδριώτου για τον Σπύρο Μαρτίκα

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου λίγες ώρες μετά την αποχώρησή της από Survivor All Star, έκανε τις πρώτες της δηλώσεις στο «Πρωινό μας». Παράλληλα απάντησε και στη φίλη της, Βρισηίδα Ανδριώτου για τον σύντροφό της, Σπύρο Μαρτίκα. «Έμεινα έκπληκτη με τον άνθρωπο που λέγεται Σπύρος Μαρτίκας. Δεν είναι ένας ρόλος, θέλω να πω στον κόσμο, είναι ένας […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου σε Βρισηίδα Ανδριώτου: «Δεν μπορείς να μου λες εσύ πώς θα εκφράζομαι»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου αποχώρησε χθες από το Survivor All Star και μίλησε για την εμπειρία της ξεκαθαρίζοντας πως μπορεί ο Σπύρος Μαρτίκας να είναι σύντροφος της Βρισηίδας Ανδριώτου, ωστόσο η ίδια δεν θέλει να έχει σχέση μαζί του. «Εντάξει δεν θέλω να μιλήσω καθόλου για τον Σπύρο. Μετέφερε και για την Αφροδίτη προσωπικά της, πράγματα […] The post Ευρυδίκη Παπαδοπούλου σε Βρισηίδα Ανδριώτου: «Δεν μπορείς να μου λες εσύ πώς θα εκφράζομαι» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Συνταγή για σαλάτα με πλιγούρι και αβοκάντο

Ελεονώρα Μελέτη: Αποκάλυψε πόσους followers έχασε μετά την ανακοίνωση ότι κατεβαίνει στις Ευρωεκλογές με τη Ν.Δ.

Χριστίνα Μήλιου: Θύμα άγριου ξυλοδαρμού η αδελφή της τραγουδίστριας από τον σύντροφό της

Απασφάλισε η Σταματίνα Τσιμτσιλή για τον Δημήτρη Παπανώτα: «Τους ανθρώπους μας τους στηρίζουμε όταν όλοι τους χτυπάνε»

Σταματίνα Τσιμτσιλή για Έλλη Στάη: «Έπαθα σοκ με την ηλικία της»

Ελένη Μενεγάκη: Η πρώτη αντίδραση μετά τα δημοσιεύματα για την αποχώρησή της από το Mega