Άσπα: «Η μητέρα μου μετά την απώλεια του Mad Clip προσπαθεί να συνεχίσει με τη βοήθεια ειδικού»

14:12 - 10/03/2023

Η Άσπα έδωσε συνέντευξη στο Hello! και στον Γιάννη Βίτσα και μίλησε για την απώλεια του αδερφού της, Mad Clip. […] The post Άσπα: «Η μητέρα μου μετά την απώλεια του Mad Clip προσπαθεί να συνεχίσει με τη βοήθεια ειδικού» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άσπα για την απώλεια του Mad Clip: «Η μητέρα μου προσπαθεί να συνεχίσει με τη βοήθεια ειδικού»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό HELLO παραχώρησε η γνωστή τραγουδίστρια, Άσπα, η οποία μίλησε για την απώλεια του αδερφού της, Mad Clip και για το πώς διαχειρίστηκαν οικογενειακώς τον θάνατό του. Βγήκες στη δισκογραφία ύστερα από μια οδυνηρή προσωπική απώλεια, τον απροσδόκητο θάνατο του αδελφού σου, Mad Clip. Ήταν μεγαλύτερο το βάρος για να που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Άσπα: «Η μητέρα μου μετά την απώλεια του Mad Clip προσπαθεί να συνεχίσει με τη βοήθεια ειδικού»

Η Άσπα παραχώρησε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό HELLO και τον Γιάννη Βίτσα. Η γνωστή To άρθρο Άσπα: «Η μητέρα μου μετά την απώλεια του Mad Clip προσπαθεί να συνεχίσει με τη βοήθεια ειδικού» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Άσπα: «Η μητέρα μου μετά τον θάνατο του Mad Clip βλέπει ψυχολόγο»

"Δεν μπορούμε άλλωστε να κάνουμε κάτι για να αλλάξουμε αυτό που συνέβη" είπε η Άσπα.

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»