Survivor: Ξεσπά ο Άρης Σοϊλέδης για την Βρισηίδα Ανδριώτου: «Τι άλλο θα ακούσω Θεέ μου»

22:08 - 10/03/2023

Επικά πυρά επέλεξε να ρίξει ο φιναλίστ του περσινού Survivor, Άρης Σοϊλέδης μέσα από τα social media το βράδυ της […] The post Survivor: Ξεσπά ο Άρης Σοϊλέδης για την Βρισηίδα Ανδριώτου: «Τι άλλο θα ακούσω Θεέ μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άρης Σοϊλέδης για Βρισηίδα Ανδριώτου: «Σου φέρθηκα πολύ καλύτερα από όσο μου φέρθηκες»

Survivor All Star: O Άρης Σοϊλέδης θέλησε να δώσει τη δική του απάντηση, μετά από όσα είπε η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Survivor: Ξεσπά ο Άρης Σοϊλέδης για την Βρισηίδα Ανδριώτου: «Τι άλλο θα ακούσω Θεέ μου»

Ένα ξέσπασμα κατά της Βρισηίδας Ανδριώτου είχε το βράδυ της Παρασκευής 10/3 ο Άρης Σοϊλέδης, μέσα To άρθρο Survivor: Ξεσπά ο Άρης Σοϊλέδης για την Βρισηίδα Ανδριώτου: «Τι άλλο θα ακούσω Θεέ μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Άρης Σοϊλέδης για Βρισηίδα Ανδριώτου: «Τι άλλο θα ακούσω!»

O Άρης Σοϊλέδης αντέδρασε μετά τα όσα είπε η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου στην πρώτη της συνέντευξη μετά την αποχώρησή της από το Survivor All Star. «Βρισηίδα, αυτά που λες ότι σου έκανε ο Άρης Σοϊλέδης πέρυσι δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που μας έκανε φέτος ο Σπύρος», ανέφερε μεταξύ άλλων η παίκτρια. Δημοσιεύοντας εικόνα από […] The post Άρης Σοϊλέδης για Βρισηίδα Ανδριώτου: «Τι άλλο θα ακούσω!» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»