Η Νέλλη Γκίνη σε μια εξομολόγηση εκ βαθέων: «Μέχρι αυτή τη στιγμή κουβαλώ το δικό μου σταυρό»

19:40 - 11/03/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Νέλλη Γκίνη στην εφημερίδα On Time Σαββατοκύριακο και τη δημοσιογράφο Σίσσυ Μενεγάτου. Μέσα […] The post Η Νέλλη Γκίνη σε μια εξομολόγηση εκ βαθέων: «Μέχρι αυτή τη στιγμή κουβαλώ το δικό μου σταυρό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η Νέλλη Γκίνη: «Μέχρι αυτή τη στιγμή κουβαλώ το δικό μου σταυρό»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Νέλλη Γκίνη στην εφημερίδα On Time Σαββατοκύριακο και τη δημοσιογράφο Σίσσυ Μενεγάτου. Μέσα σε όλα, η αγαπημένη μας ηθοποιός μίλησε για την απόφαση να κρατήσει ένα παιδί εκτός γάμου, την προσωπική της ζωή και τον έρωτα καθώς και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στη μακρόχρονη καλλιτεχνική της διαδρομή. Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Νέλλη Γκίνη στην εφημερίδα On Time Σαββατοκύριακο και τη δημοσιογράφο Σίσσυ Μενεγάτου. Μέσα σε όλα, η αγαπημένη μας ηθοποιός μίλησε για την απόφαση να κρατήσει ένα παιδί εκτός γάμου, την προσωπική της ζωή και τον έρωτα καθώς και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στη μακρόχρονη καλλιτεχνική της διαδρομή. […

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»