Φοίβος Δεληβοριάς: Απαντά για την εμφάνισή του σε μουσική σκηνή λίγες ημέρες μετά το δυστύχημα στα Τέμπη

18:48 - 13/03/2023

Σε μια μακροσκελή ανάρτηση προχώρησε το απόγευμα της Δευτέρας 13/3 ο Φοίβος Δεληβοριάς μέσω από τον προσωπικό To άρθρο Φοίβος Δεληβοριάς: Απαντά για την εμφάνισή του σε μουσική σκηνή λίγες ημέρες μετά το δυστύχημα στα Τέμπη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φοίβος Δεληβοριάς: Ανάρτηση για την εμφάνιση μετά τη λήξη του πένθους για τα Τέμπη

Ο Φοίβος Δεληβοριάς ήταν από τους καλλιτέχνες που επέλεξαν, μια ημέρα μετά τη λήξη του τριήμερου εθνικού πένθους για την τραγωδία στα Τέμπη με τους 57 νεκρούς, να κάνουν κανονικά την παράστασή τους. Ήταν και ανάμεσα σε εκείνους που δέχτηκαν… πυρά. Με μια ανάρτησή του στη σελίδα του στο Facebook, ο Φοίβος Δεληβοριάς θέλησε να ... Περισσότερα To άρθρο Φοίβος Δεληβοριάς: Ανάρτηση για την εμφάνιση μετά τη λήξη του πένθους για τα Τέμπη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Φοίβος Δεληβοριάς: Απάντησε για την εμφάνισή του σε μουσική σκηνή λίγες ημέρες μετά την τραγωδία στα Τέμπη

Ο Φοίβος Δεληβοριάς επέλεξε να απαντήσει σε «ορισμένα μέσα» και «ορισμένους λογαριασμούς» στα social media, τα οποία κατέκριναν την στάση του απέναντι στην τραγωδία των Τεμπών «χρεώνοντας» του πως ήταν διαφορετική σε σχέση με αυτή που είχε όταν είχε σημειωθεί η άλλη τραγωδία στο Μάτι. Η απάντηση του καλλιτέχνη ήρθε μέσα από το facebook όπου έγραψε στον προσωπικό του λογαριασμό: «Δεν έχω καμιά πρόθεση να απομακρύνω τους προβολείς από το έγκλημα στα Τέμπη και από τις πανελλήνιες, ακηδεμόνευτες συγκεντρώσεις που δείχνουν και την ανθρωπιά και την επαγρύπνηση της κοινωνίας μας, όσο κι αν αυτή καθημερινά συσκοτίζεται. Επειδή όμως έχει και ο μακαρθισμός ορισμένων μέσων και ορισμένων λογαριασμών

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Φοίβος Δεληβοριάς: Η απάντηση για την εμφάνιση μετά το εθνικό πένθος

Τη δική του απάντηση γύρω από την κριτική που δέχθηκε τις προηγούμενες ημέρες έδωσε ο Φοίβος Δεληβοριάς. Ο γνωστός τραγουδιστής […] The post Φοίβος Δεληβοριάς: Η απάντηση για την εμφάνιση μετά το εθνικό πένθος appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Φοίβος Δεληβοριάς: Απαντά σε σχόλια για την εμφάνισή του μετά το δυστύχημα στα Τέμπη

«Έχει και ο μακαρθισμός ορισμένων μέσων και λογαριασμών στα social τα όριά του», έγραψε μεταξύ άλλων ο Φοίβος Δεληβοριάς.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»