Μαρία Αντωνά: Η απάντηση στη Σοφιάνα Αβραμάκη – «Έχω υπάρξει πολλές φορές υποστηρικτική μαζί της»

09:14 - 14/03/2023

Στην παρέα του Happy Day βρέθηκε σήμερα η Μαρία Αντωνά η οποία μέσα σε όλα απάντησε To άρθρο Μαρία Αντωνά: Η απάντηση στη Σοφιάνα Αβραμάκη – «Έχω υπάρξει πολλές φορές υποστηρικτική μαζί της» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Αντωνά για Σοφιάνα Αβραμάκη: «Έχω υπάρξει πολλές φορές υποστηρικτική μαζί της»

Η Μαρία Αντωνά το πρωί της Τρίτης βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή Happy Day και μέσα σε όλα απάντησε και για την παρεξήγηση που έχει δημιουργηθεί ανάμεσα στην ίδια και τη Σοφιάνα Αβραμάκη μετά την δήλωση της τελευταίας πως η δημοσιογράφος ήταν εκείνη που έδωσε το όνομά της σε όσα ισχυρίστηκε η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για μια […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σασμός: Η γιαγιά Ειρήνη συμμαχεί με τον Τηλέμαχο, προς όφελος του Αντρέα – Οι εξελίξεις στο αποψινό επεισόδιο

Γιώργος Λιάγκας: Η ερώτηση που έθεσε στον Στέφανο Κασσελάκη στο Instagram για τον γάμο του – Βίντεο

Πένθος για τον Σταύρο Μπαλάσκα: Πέθανε η μητέρα του

Σασμός: Η Στέλλα μεταφέρεται σε σοβαρή κατάσταση στο νοσοκομείο και ο Χρήστος χάνει τη γη κάτω από τα πόδια του

Γιώργος Παπαδάκης: Ο εκνευρισμός με τη Μαρία Αναστασοπούλου στον τηλεοπτικό αέρα – «Όλη την ώρα σε βλέπω να δυσανασχετείς»

Χαρμόσυνα νέα για τη Ζέτα Μακρυπούλια: Έγινε για έκτη φορά θεία – Η φωτογραφία του νεογέννητου