Συγκλονίζει ο Γιώργος Δασκαλάκης για τη μάχη με τον καρκίνο: «Έλεγα στη σύζυγό μου: ετοιμάστε με»

13:06 - 14/03/2023

Ο Γιώργος Δασκαλάκης δίνει τον τελευταίο χρόνο τη μεγαλύτερη μάχη της ζωής του, αφού διαγνώστηκε με μία επιθετική μορφή καρκίνου […] The post Συγκλονίζει ο Γιώργος Δασκαλάκης για τη μάχη με τον καρκίνο: «Έλεγα στη σύζυγό μου: ετοιμάστε με» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Δασκαλάκης για τον καρκίνο: «Είχα απογοητευτεί, έλεγα στη σύντροφό μου “ετοιμάστε με”»

«Ακόμα χρειάζομαι βοήθεια για να κάνω τα βασικά» είπε σχετικά με την κατάσταση της υγείας του - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Δασκαλάκης: Σοκάρει μιλώντας για την μάχη του με τον καρκίνο – «Τους έλεγα “ετοιμάστε με”»

«Δεν ένιωθα καλά. Έπαθα και θρόμβωση. Δε μπορούσα να περπατήσω, να κινηθώ», εξομολογείται ο γνωστός τραγουδιστής

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Δασκαλάκης: Συγκλονίζει μιλώντας για τη μάχη του με τον καρκίνο – «Τους έλεγα “ετοιμάστε με”»

«Δεν ένιωθα καλά. Έπαθα και θρόμβωση. Δε μπορούσα να περπατήσω, να κινηθώ», εξομολογείται ο γνωστός τραγουδιστής

Διαβάστε το στο tanea.gr

Συγκλονίζει ο Γιώργος Δασκαλάκης για τη μάχη με τον καρκίνο: «Έλεγα στη σύζυγό μου “ετοιμάστε με”»

Tη μεγαλύτερη μάχη της ζωής του δίνει ο Γιώργος Δασκαλάκης, καθώς διαγνώστηκε με μία επιθετική μορφή καρκίνου.Tη μεγαλύτερη μάχη της ζωής του δίνει ο Γιώργος Δασκαλάκης, καθώς διαγνώστηκε με μία επιθετική μορφή καρκίνου.«Όταν πήγαμε στην Αθήνα και κάναμε το pet scan, που ήταν το επόμενο βήμα μετά από 30 χημειοθεραπείες, το ανησυχητικό με αυτή τη νόσο είναι να μην έχει κάνει μετάσταση κάπου στο σώμα σου. Δεν έκανε», ανέφερε αρχικά ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Δασκαλάκης για τον καρκίνο: «Είχα απογοητευτεί, έλεγα στη σύντροφό μου “ετοιμάστε με”»

Στη “Super Κατερίνα” μίλησε ο Γιώργος Δασκαλάκης. Ο τραγουδιστής, ο οποίος δίνει τη δική του μάχη To άρθρο Γιώργος Δασκαλάκης για τον καρκίνο: «Είχα απογοητευτεί, έλεγα στη σύντροφό μου “ετοιμάστε με”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιώργος Δασκαλάκης για την μάχη με τον καρκίνο: «Έλεγα στη σύντροφό μου, ετοιμάστε με»

Για τη μάχη που δίνει με τον καρκίνο μίλησε ο τραγουδιστής Γιώργος Δασκαλάκης μέσα από το νοσοκομείο όπου νοσηλεύεται τον τελευταίο καιρό. Ο Γιώργος Δασκαλάκης μετά τα θετικά αποτελέσματα των εξετάσεών του, θέλησε να στείλει ένα μήνυμα αισιοδοξίας προς όλους εκείνους που αντιμετωπίζουν ένα αντίστοιχο πρόβλημα μέσα από την εκπομπή Super Κατερίνα. «Το ανησυχητικό όταν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιώργος Δασκαλάκης: Συγκλονίζει για τη μάχη με τον καρκίνο – Έλεγα στη σύντροφό μου και τη μητέρα μου “ετοιμάστε με”

Ο Γιώργος Δασκαλάκης μίλησε στη “Super Κατερίνα” για τη μεγάλη μάχη που δίνει τους τελευταίους μήνες με τον καρκίνο. Με αφορμή τις εξετάσεις που έκανε πρόσφατα και τα θετικά αποτελέσματα, ο τραγουδιστής θέλησε να στείλει ένα μήνυμα αισιοδοξίας στους συνανθρώπους μας που παλεύουν με αυτή την ασθένεια. “Όταν πήγαμε στην Αθήνα και κάναμε το pet […] The post Γιώργος Δασκαλάκης: Συγκλονίζει για τη μάχη με τον καρκίνο – Έλεγα στη σύντροφό μου και τη μητέρα μου “ετοιμάστε με” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»