Μαυρίκιος Μαυρικίου: Δεχόμουν πολύ μπούλινγκ που έχανα τα μαλλιά μου, έκανα μεταμόσχευση

14:54 - 14/03/2023

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου μίλησε για το μπούλινγκ που έχει υποστεί για την απώλεια των μαλλιών του. Ο ίδιος τις τελευεταίες ημέρες προχώρησε σε μεταμόσχευση μαλλιών, αναφέροντας πως «πιο πολύ πονούσαν τα σχόλια για την απώλεια των μαλλιών, παρά η επέμβαση». Σήμερα, σε δηλώσεις του στην εκπομπή «Super Κατερίνα» με την Κατερίνα Καινούργιου, ο Μαυρίκιος Μαυρικίου ανέφερε πως έκανε τη μεταμόσχευση μαλλιών «γιατί με ενοχλούσε όλα αυτά τα χρόνια το ότι έχανα τα μαλλιά μου. Τα τελευταία χρόνια στο Just σας κορόιδεψα λίγο. Έβαζα διάφορα σπρέι, πούδρες, ό,τι υπήρχε. Αλλά ήταν πολύ δύσκολο γιατί λέρωνα τα ρούχα μου και τα μαξιλάρια. Ήταν για εμένα πάρα πολύ περίεργο». Στη συνέχεια, ο ίδιος μίλησε και γ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Δεχόμουν άγριο μπούλινγκ γιατί μου έπεφταν τα μαλλιά από τα 30 μου [vid]

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου έκανε μια μεγάλη αλλαγή στην εμφάνισή του και μάς τη... δείχνει!

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Δεχόμουν μπούλινγκ γιατί μου έπεφταν τα μαλλιά, έκανα μεταμόσχευση»

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου μίλησε για την απόφαση που πήρε να προχωρήσει σε μεταμόσχευση μαλλιών, λόγω της ανδρογενούς αλωπεκίας που αντιμετωπίζει. Σε δηλώσεις που έκανε το πρωί της Τρίτης 14 Μαρτίου στην εκπομπή «Super Κατερίνα» είπε: «Δεχόμουν μπούλινγκ που έπεφταν τα μαλλιά μου, και τον τελευταίο καιρό σας κορόιδεψα λίγο, γιατί τον τελευταίο καιρό έβαζα σπρέι, […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου: «Δεχόμουν μπούλινγκ γιατί μου έπεφταν τα μαλλιά, έκανα μεταμόσχευση» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: "Δεχόμουν μπούλινγκ γιατί μου έπεφταν τα μαλλιά, έκανα μεταμόσχευση"

"Τον τελευταίο καιρό έβαζα σπρέι, πούδρες και ότι υπήρχε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα