Τσίπρας:«Σε ποια χώρα του κόσμου ο κ.Ντογιάκος δεν θα είχε παραιτηθεί;»

20:36 - 14/03/2023

Ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης Αλέξης Τσίπρας στη συνέντευξη του στο Mega έθεσε ευθέως θέμα Ντογιάκου. Απαντώντας σε ερώτηση αν εμπιστεύεται τον εισαγγελέα του Αρείου Πάγου υπενθύμισε ότι ο υιός Ντογιάκου ήταν μετακλητός υπάλληλος του Κώστα Καραμανλή στο υπουργείο Μεταφορών! Ο Ισίδωρος Ντογιάκος ως γνωστόν ερευνά την τραγωδία στα Τέμπη! Ο κ.Τσίπρας ευθέως έθεσε το […] The post Τσίπρας:«Σε ποια χώρα του κόσμου ο κ.Ντογιάκος δεν θα είχε παραιτηθεί;» appeared first on Militaire.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο militaire.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τσίπρα κατά Ντογιάκου: «Εγώ στη θέση του θα είχα παραιτηθεί»

Ο Αλέξης Τσίπρας ήρε την εμπιστοσύνη στο πρόσωπο του κ. Ντογιάκου αναφερόμενος και στο γιο του εισαγγελέα του Αρείου Πάγου ο οποίος εργαζόταν μέχρι την ημέρα της τραγωδίας στα Τέμπη, στο υπουργείο υποδομών και μεταφορών

Διαβάστε το στο in.gr

Τσίπρας κατά Ντογιάκου: «Εγώ στη θέση του θα είχα παραιτηθεί»

Ο Αλέξης Τσίπρας ήρε την εμπιστοσύνη στο πρόσωπο του κ. Ντογιάκου αναφερόμενος και στο γιο του εισαγγελέα του Αρείου Πάγου ο οποίος εργαζόταν μέχρι την ημέρα της τραγωδίας στα Τέμπη, στο υπουργείο υποδομών και μεταφορών

Διαβάστε το στο tanea.gr

Τσίπρας: Ο ΣΥΡΙΖΑ θα επαναδιαπραγματευτεί τη σύμβαση με τους Ιταλούς – Αν ήμουν Ντογιάκος θα είχα παραιτηθεί

Για επαναδιαπραγμάτευση του μνημονίου συνεργασίας με την ιταλική Hellenic Train μίλησε ο Αλέξης Τσίπρας στην συνέντευξη που παραχώρησε στο κεντρικό δελτίο του Mega και τους δημοσιογράφους Ράνια Τζίμα και Γιάννη Πρετεντέρη, με κυρίαρχο θέμα το δυστύχημα στα Τέμπη και την επόμενη μέρα. Όπως είπε στόχος της επαναδιαπραγμάτευσης που θα κάνει ο ΣΥΡΙΖΑ αν γίνει κυβέρνηση […] The post Τσίπρας: Ο ΣΥΡΙΖΑ θα επαναδιαπραγματευτεί τη σύμβαση με τους Ιταλούς – Αν ήμουν Ντογιάκος θα είχα παραιτηθεί appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ militaire.gr

O «θόλος» του Αιγαίου και τα «θολά σημεία» όσων λέει ο ΥΕΘΑ Νίκος Δένδιας για την προστασία της φρεγάτας ΥΔΡΑ

«Η ελληνική κυβέρνηση στρατηγικός θεμελιωτής της μεγάλης Αλβανίας, οδηγεί σε «κοσοβοποίηση» Θράκη-Κύπρο»

Η Ουκρανία έχει γίνει «χωματερή» για τα άχρηστα όπλα της Δύσης

Το τουρκικό ΥΠΕΞ αμφισβητεί ,το τουρκικό υπ.Άμυνας απειλεί και ο κ.Μητσοτάκης λέει…welcome σε Τούρκους τουρίστες στη Μυτιλήνη!

Καταστρέφουν τα Ελληνικά Αμυντικά Συστήματα! Τροπολογία πρόκληση από την κυβέρνηση

«Και τι να κάνουμε πόλεμο» η «αντίδραση» της κυβέρνησης στις τουρκικές προκλήσεις! Βίντεο με τον Μάκη Βορίδη…