Γαία Μερκούρη: Η αντίδρασή της όταν ρωτήθηκε για την Ελένη Μενεγάκη

08:28 - 15/03/2023

Τη Γαία Μερκούρη συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες το βράδυ της Τρίτης 14/3 σε εκδήλωση γνωστού περιοδικού To άρθρο Γαία Μερκούρη: Η αντίδρασή της όταν ρωτήθηκε για την Ελένη Μενεγάκη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γαία Μερκούρη: Το μυστικό της ομορφιάς και η αντίδραση σε ερώτηση για την Ελένη Μενεγάκη

Για το μυστικό ομορφιάς απάντησε η Γαία Μερκούρη, ενώ, απέφυγε να μιλήσει όταν τη ρώτησαν για την.,.. πεθερά της, Ελένη Μενεγάκη. «Το μυστικό ομορφιάς μου είναι… το λιγότερο, είναι το καλύτερο. Δεν έδωσα καμία σημασία στο ότι τα φώτα της δημοσιότητας έπεσαν στην προσωπική μου ζωή», είπε αρχικά η Γαία Μερκούρη. Σε ερώτηση για το ... Περισσότερα To άρθρο Γαία Μερκούρη: Το μυστικό της ομορφιάς και η αντίδραση σε ερώτηση για την Ελένη Μενεγάκη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γαία Μερκούρη: Η αντίδρασή της όταν ρωτήθηκε για την Ελένη Μενεγάκη

Η Γαία Μερκούρη το βράδυ της Τρίτης 14/3 βρέθηκε σε εκδήλωση...

Διαβάστε το στο Zougla

Γαία Μερκούρη: Η αντίδρασή της όταν ρωτήθηκε για την Ελένη Μενεγάκη

Η Γαία Μερκούρη το βράδυ της Τρίτης 14/3 βρέθηκε σε εκδήλωση γνωστού περιοδικού και μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών. Μέσα σε όλα η κόρη της Δωροθέας Μερκούρη ρωτήθηκε για τη σχέση της με τον Άγγελο Λάτσιο αλλά και τη μητέρα του, Ελένη Μενεγάκη. «Δεν έδωσα καμία σημασία σε αυτό» είπε η Γαία Μερκούρη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γαία Μερκούρη: Η αντίδρασή της σε ερώτηση για την… πεθερά Ελένη Μενεγάκη

Για το μυστικό ομορφιάς της απάντησε η Γαία Μερκούρη. Η ίδια, μάλιστα, απέφυγε να μιλήσει όταν τη ρώτησαν για την […] The post Γαία Μερκούρη: Η αντίδρασή της σε ερώτηση για την… πεθερά Ελένη Μενεγάκη appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γαία Μερκούρη: Η αντίδρασή της όταν ρωτήθηκε για την Ελένη Μενεγάκη

«Το αγόρι μου είναι πολύ υποστηρικτικό. Μου λέει όλη την ώρα πόσο όμορφη είμαι. Και κακάσχημη να είμαι». (BINTEO)

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Έλλη Στάη: Θα γίνει γιαγιά για τρίτη φορά

Survivor 2024: Αποχώρησε ο Τζέιμς Καφετζής – Παράτησε στη μέση τον αγώνα

Παναγιώτα Βλαντή: «Μικρή δεν είχα καλή σχέση με τον καθρέφτη, αισθανόμουν άσχμημα»

Χριστίνα Μπόμπα: Τα αρνητικά σχόλια για τις φωτογραφίες χωρίς ρούχα και η αποστομωτική απάντησή της

Ιωάννα Μαλέσκου για Ελένη Μενεγάκη: «Δεν ήθελα να προφέρω το όνομά της»

Η Μάντη Περσάκη ξέρει πως θα κάνεις γράμμωση ποδιών και κοιλιάς μέχρι το Πάσχα (μέρος β’)