Φαίη Σκορδά: «Βρε Νίκο μου, ήρθα εγώ κι εσύ φεύγεις;»

10:36 - 15/03/2023

Η Φαίη Σκορδά, μέσα από την εκπομπή της, αναφέρθηκε στην χθεσινή ανακοίνωση του Νίκου Μουτσίνα και την αποχώρηση του από τον ΣΚΑΙ. The post Φαίη Σκορδά: «Βρε Νίκο μου, ήρθα εγώ κι εσύ φεύγεις;» appeared first on Youfly.

Διαβάστε Περισσότερα στο youfly.com
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φαίη Σκορδά: «Βρε Νίκο μου ήρθα εγώ κι εσύ φεύγεις, είναι ωραίο αυτό που μου έκανες;»

Με την ανακοίνωση που έκανε ο Νίκος Μουτσινάς μέσα από την εκπομπή του ότι του χρόνου δεν θα κάνει τηλεόραση, ασχολήθηκε και το Πρωινό μας. Η Φαίη Σκορδά θέλησε να πει την άποψή της επί του θέματος, ενώ εξέφρασε κι ένα παράπονο προς τον παρουσιαστή.Με την ανακοίνωση που έκανε ο Νίκος Μουτσινάς μέσα από την εκπομπή του ότι του χρόνου δεν θα κάνει τηλεόραση, ασχολήθηκε και το Πρωινό μας. Η Φαίη Σκορδά θέλησε να πει την άποψή της επί του θέματος, ενώ εξέφρασε κι ένα παράπονο προς τον παρουσιαστή.«Πιστεύω ότι θα είναι στην τηλεόραση. Μια δική μου αίσθηση… Θα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Φαίη Σκορδά: «Βρε Νίκο μου ήρθα εγώ κι εσύ φεύγεις, είναι ωραίο αυτό που μου έκανες;»

Με την ανακοίνωση που έκανε ο Νίκος Μουτσινάς μέσα από την εκπομπή του ότι του χρόνου δεν θα κάνει τηλεόραση, […] The post Φαίη Σκορδά: «Βρε Νίκο μου ήρθα εγώ κι εσύ φεύγεις, είναι ωραίο αυτό που μου έκανες;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ youfly.com

Η Γη της Ελιάς: Αλλαγή στην ώρα προβολής σήμερα 16/4

Το Ναυάγιο: Τα τελευταία λόγια του Ξενάτου πριν πεθάνει

Η Γη της Ελιάς: Χωρίζουν Μάνος και Μαρίνα;

Το Ναυάγιο: To μεγάλο δράμα της Πολυξένης

Happy Day: Εκτός Μεσσαροπούλου και Παπανώτας – Τι συνέβη

Η Γη της Ελιάς – Έξαλλος: «Την γυναίκα μου ρε; Θα σε τσακίσω»