Εκτός εκπομπής η Ανθή Βούλγαρη – Τι είπε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος

08:06 - 16/03/2023

Εκτός εκπομπής βρέθηκε σήμερα η Ανθή Βούλγαρη. Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια είναι αδιάθετη κι έχει υψηλό πυρετό, όπως χαρακτηριστικά μάς […] The post Εκτός εκπομπής η Ανθή Βούλγαρη – Τι είπε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανθή Βούλγαρη: Εκτός εκπομπής ξανά η δημοσιογράφος – Τι είπε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος

Χωρίς την Ανθή Βούλγαρη ξεκίνησε σήμερα την εκπομπή ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος.Χωρίς την Ανθή Βούλγαρη ξεκίνησε σήμερα την εκπομπή ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος.Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια είναι αδιάθετη κι έχει υψηλό πυρετό, όπως χαρακτηριστικά μάς ενημέρωσε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος στην έναρξη της εκπομπής. «Όπως βλέπετε, σήμερα είμαι μόνος μου διότι η Ανθή είχε μια μικρή αδιαθεσία, λίγο έτσι υψηλό πυρετό, έναν πονοκέφαλο, δεν μπορεί να σηκωθεί από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Εκτός εκπομπής η Ανθή Βούγλαρη – Η ανακοίνωση του Ιορδάνη Χασαπόπουλου για την υγεία της

Χωρίς την Ανθή Βούγλαρη ξεκίνησε σήμερα την εκπομπή “Κοινωνία ώρα Mega” ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος. Η δημοσιογράφος To άρθρο Εκτός εκπομπής η Ανθή Βούγλαρη – Η ανακοίνωση του Ιορδάνη Χασαπόπουλου για την υγεία της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Εκτός εκπομπής η Ανθή Βούλγαρη – Τι συνέβη

Όλα όσα είπε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος στην έναρξη της εκπομπής

Διαβάστε το στο news.gr

Εκτός εκπομπής η Ανθή Βούλγαρη - Τι είπε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος για τη συμπαρουσιάστριά του

Ο λόγος που η Ανθή Βούλγαρη έλειπε από την πρωινή εκπομπή του MegaΕκτός εκπομπής «Κοινωνία Ώρα Mega» βρέθηκε σήμερα η Ανθή Βούλγαρη. Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια είναι αδιάθετη κι έχει υψηλό πυρετό, όπως χαρακτηριστικά μάς ενημέρωσε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος στην έναρξη της εκπομπής.  «Όπως βλέπετε, σήμερα είμαι μόνος μου διότι η Ανθή είχε μια μικρή αδιαθεσία, λίγο έτσι υψηλό πυρετό, έναν πονοκέφαλο, δεν μπορεί να σηκωθεί από το κρεβάτι και σήμερα δεν θα είναι μαζί μας.  Μαζί θα περάσουμε αυτό το πρωινό», είπε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος. Δείτε το σχετικό βίντεο:  

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»