Δήμος Αναστασιάδης: «Έγραψα το “Μη χανόμαστε” στην καραντίνα και η Τζένη μου έλεγε… πάλι βλακείες γράφεις»

09:02 - 16/03/2023

Ο Δήμος Αναστασιάδης έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη. Ο γνωστός τραγουδιστής αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, και […] The post Δήμος Αναστασιάδης: «Έγραψα το “Μη χανόμαστε” στην καραντίνα και η Τζένη μου έλεγε… πάλι βλακείες γράφεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η αποκάλυψη του Δήμου Αναστασιάδη για την επιτυχία του «Μη χανόμαστε»: Η Τζένη μου έλεγε πάλι βλακείες γράφεις

Για μία από τις επιτυχίες του το τραγούδι «Μη χανόμαστε» μίλησε σε συνέντευξή του ο Δήμος Αναστασιάδης. Όπως αποκάλυψε το έγραψε την περιόδο της καραντίνας και η σύζυγός του Τζένη Θεωνά του έλεγε «πάλι βλακειές γράφεις». «Δυσκολεύομαι στην επικοινωνία, στα 24 μου ανακάλυψα πως έχω δυσλεξία και διάσπαση προσοχής. Μπορεί να διαβάσω κάτι 3-4 φορές για να το αφομοιώσω. Σε μια συνέντευξη που έδωσε, η δημοσιογράφος μου μιλούσε για ένα τέταρτο και εγώ δεν είχα καταλάβει τι μου έλεγε» είπε ο τραγουδιστής και στιχουργός στην εκπομπή του Alpha «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη. «Χάνω τον δρόμο όταν οδηγώ, μένω από βενζίνη, από μπαταρία στο κινητό και με ξέρουν όλοι στην οδική βοήθεια. Θυμώνω με τον

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δήμος Αναστασιάδης: «Έγραψα το “Μη χανόμαστε” στην καραντίνα και η Τζένη μου έλεγε… πάλι βλακείες γράφεις»

Ο Δήμος Αναστασιάδης έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day κι έκανε μια αποκάλυψη σχετικά με τη μεγάλη επιτυχία του, «Μη χανόμαστε» αλλά και για τον εαυτό του. «Χάνω το δρόμο όταν οδηγώ, μένω από βενζίνη, από μπαταρία στο κινητό και με ξέρουν όλοι στην οδική βοήθεια. Θυμώνω με τον εαυτό μου που είμαι ασυνεπής ως […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δήμος Αναστασιάδης: "Έγραψα το “Μη χανόμαστε” στην καραντίνα και η Τζένη μου έλεγε… πάλι βλακείες γράφεις"

"Δυσκολεύομαι στην επικοινωνία, στα 24 μου ανακάλυψα πως έχω δυσλεξία και διάσπαση προσοχής"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»