Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Παρουσιάστρια μου κράτησε το χέρι κι ένιωσα τα νύχια της μέσα στο δέρμα μου»

10:54 - 16/03/2023

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου «Ίδρωσε την φανέλα» στην σχετική ενότητα του Breakfast@star με την Στέφανο Δρουμαλιά. Τι περιστατικό της είχε τύχει […] The post Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Παρουσιάστρια μου κράτησε το χέρι κι ένιωσα τα νύχια της μέσα στο δέρμα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Λαμπροπούλου για γνωστή παρουσιάστρια: «Ένιωσα τα νύχια της μέσα στο δέρμα μου»

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου μιλώντας στο Breakfast@star, αποκάλυψε ένα περιστατικό της είχε τύχει με παρουσιάστρια στον αέρα, ενώ αναφέρθηκε και στο πιο ωραίο φλερτ που της έχουν κάνει. «Μια από τις παρουσιάστριες μου κρατούσε το χεράκι και θυμάμαι ότι ήταν η σειρά μου να παρουσιάσω. Ένιωσα της γάτας τα νύχια μέσα στο δέρμα μου, κατάλαβα και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Παρουσιάστρια μου κράτησε το χέρι κι ένιωσα τα νύχια της μέσα στο δέρμα μου»

«Για να μην μιλήσω, μου πήρε τον λόγο με αυτόν τον τρόπο»

Διαβάστε το στο news.gr

Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Παρουσιάστρια μου κράτησε το χέρι κι ένιωσα τα νύχια της μέσα στο δέρμα μου»

Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Για να μην μιλήσω, μου πήρε τον λόγο με αυτόν τον τρόπο. Τώρα θα μιλούσα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Λαμπροπούλου: «Παρουσιάστρια μου κρατούσε το χέρι, και έβαλε τα νύχια της μέσα για να σταματήσω να μιλάω»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Μαρίνα Λαμπροπούλου: "Παρουσιάστρια μου κράτησε το χέρι κι ένιωσα τα νύχια της μέσα στο δέρμα μου"

"Για να μην μιλήσω, μου πήρε τον λόγο με αυτόν τον τρόπο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»