Λίτσα Πατέρα: Εκτός Πρωινού – Τι είπε ο Γιώργος Λιάγκας

12:56 - 17/03/2023

Εκτός πλατό η Λίτσα Πατέρα. Η γνωστή αστρολόγος αισθάνθηκε μία μικρή αδιαθεσία, και ενώ βρισκόταν στο To άρθρο Λίτσα Πατέρα: Εκτός Πρωινού – Τι είπε ο Γιώργος Λιάγκας δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Λίτσα Πατέρα εκτός Πρωινού

Εκτός πλατό η Λίτσα Πατέρα. Η γνωστή αστρολόγος αισθάνθηκε μία μικρή αδιαθεσία, και ενώ βρισκόταν στο στούντιο του Πρωινού, αποφασίστηκε να μην βγει στον αέρα για τις αστρολογικές προβλέψεις. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Λιάγκας είπε: «Να πω ότι η Λίτσα, που ήταν εδώ μαζί μας, αισθάνθηκε μία αδιαθεσία και είπαμε να μην βγει η γυναίκα. Θα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Λίτσα Πατέρα: Πήγε στο Πρωινό αλλά… δεν βγήκε στον αέρα – Τι είπε ο Γιώργος Λιάγκας

H Λίτσα Πατέρα ενώ πήγε στην εκπομπή για να πει τα ζώδια, τελικά δεν εμφανίστηκε ποτέ στον αέρα.H Λίτσα Πατέρα ενώ πήγε στην εκπομπή για να πει τα ζώδια, τελικά δεν εμφανίστηκε ποτέ στον αέρα.Ο Γιώργος Λιάγκας εξήγησε τι ακριβώς είχε συμβεί. «Η Λίτσα Πατέρα, η οποία ήταν εδώ μαζί μας, αισθάνθηκε μια αδιαθεσία μικρή και είπαμε να μη βγει η γυναίκα. Θα συνεχίσουμε λίγο εμείς», είπε ο Γιώργος Λιάγκας. Ο παρουσιαστής […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λίτσα Πατέρα: Πήγε στο Πρωινό αλλά δεν βγήκε στον αέρα – Όσα είπε ο Γιώργος Λιάγκας

Η Λίτσα Πατέρα δεν εμφανίστηκε στο Πρωινό την Παρασκευή, για τη στήλη της αστρολογίας. Ο Γιώργος Λιάγκας, την ώρα που […] The post Λίτσα Πατέρα: Πήγε στο Πρωινό αλλά δεν βγήκε στον αέρα – Όσα είπε ο Γιώργος Λιάγκας appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»