Ευρυδίκη Παπαδοπούλου για Βρισηίδα Ανδριώτου: Δεν θα κάτσω να την παρακαλέσω, την κρατάω μέσα μου με αγάπη

18:10 - 17/03/2023

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μίλησε για το Survivor, τη σχέση της με τη Βρισηίδα Ανδριώτου, ενώ αποκάλυψε επίσης ποιος είναι εκείνος που κινεί τα νήματα στο ριάλιτι επιβίωσης.Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου μίλησε για το Survivor, τη σχέση της με τη Βρισηίδα Ανδριώτου, ενώ αποκάλυψε επίσης ποιος είναι εκείνος που κινεί τα νήματα στο ριάλιτι επιβίωσης.Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα», δήλωσε αρχικά πως το ταξίδι της στον Άγιο Δομίνικο δεν ήταν όπως το περίμενε. «Δεν το βίωσα ωραία το Survivor, δεν […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Δεν θα κάτσω να την παρακαλέσω»

Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου επέστρεψε από το Survivor All Star και πίσω στην Ελλάδα είδε κάποιες σχέσεις της να διαλύονται. Συγκεκριμένα οριστική ρήξη ήρθε ανάμεσα σε εκείνη και τη Βρισηίδα Ανδριώτου έπειτα από τη διαμάχη της με τον Σπύρο Μαρτίκα. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» την Παρασκευή 17 Μαρτίου, η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου […] The post Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: «Δεν θα κάτσω να την παρακαλέσω» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»

Ολοκληρώνεται σήμερα η συζήτηση επί της πρότασης δυσπιστίας – Θα μιλήσουν ο πρωθυπουργός και οι πολιτικοί αρχηγοί

Σεισμός 3,1 Ρίχτερ βόρεια της Σάμου

Κασσελάκης για χειροκρότημα στον Καραμανλή: «Γίγαντες στη συγκάλυψη, νάνοι στη συναίσθηση»