Απώλεια ακοής φωτορεπόρτερ από χειροβομβίδα κρότου λάμψης της ΕΛΑΣ - Η καταγγελία

20:04 - 17/03/2023

Τι αναφέρει ο φωτορεπόρτερ, Γιάννης Λιάκος, για τον τραυματισμό του σε πορεία στο Σύνταγμα.Μία σοβαρότατη καταγγελία για τραυματισμό του φωτορεπόρτερ Γιάννη Λιάκου έρχεται στο φως τη δημοσιότητα και αφορά στην πορεία της Γενικής Απεργίας της 16ης Μαρτίου στο Σύνταγμα. Ειδικότερα, σύμφωνα με την καταγγελία «κατά την διάρκεια των επεισοδίων στην πορεία της Γενικής Απεργίας την 16 Μαρτίου στο Σύνταγμα και ενώ κάλυπτα την εξέλιξη των επεισοδίων οι αστυνομικές δυνάμεις ρίξανε πάνω στο κεφάλι μου και το σώμα μου 2 χειροβομβίδες κρότου λάμψης οι οποίες εξερράγησαν πάνω μου με αποτέλεσμα τον τραυματισμό μου». Έπειτα αναφέρει: «Την επόμενη μέρα το πρωί μετά, από πόνους και ενοχλήσεις στο δεξί αυτί επισκέ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά